Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C8 ) brak mocy do około 2200 obrotow



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C8 ) Silnik Diesel -uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daro5

Czytelnik



Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): pomorskie
Posiadane auto: citroen c 8 2.2 hdi
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 06 Mar 2011, 18:15
Temat postu:

brak mocy do około 2200 obrotow


c 8 2.2 hdi z 2003r. Problem ciągnie się od 6 mc. Najpierw padły wtryski - zregenerowałem, wymieniona głowica ( uszkodzona u mechanika ), po drodze padła turbina-wymieniłem, dalej nie miał mocy do okolo 2200 obrotów powyżej wyrywa, podejżenie padło na przepływomierz- wymieniłem i nic. Dodam tylko, że turbina i wtryski były ponownie sprawdzane. Odwiedziłem 2 serwisy i czterech mechaników przy mojej c 8 walczyło. Jak ktoś miał lub zna taki przypadek, to proszę o pomoc, zaczynam tracić cierpliwość do tego wozu.
Powrót do góry
damian12234

Czytelnik



Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): brzeg
Posiadane auto: Citroen, C8, Exclusive, 2.0, 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 02 Wrz 2011, 02:42
Temat postu:

powyrzej 2500 auto idzie jak burza


witam również posiadam C8 z problemem lecz w wersji 2.0 z 2004r. problem powstał jakieś 2 miesiące temu auto zaczęło szarpać oraz skakać jakby za kółkiem siedział świeży kierowca oraz wyświetlił się Polution filter foult a zaraz za nim komenda unlock diesel filter więc auto od razu trafiło na serwis gdzie po niby podłączeniu do komputera oraz zmianie filtrów i dolaniu płynów (wszystkich) nie wykazało żadnego błędu lecz ustało. po krótkim czasie auto ponownie zaczęło szarpać i wyświetlać komendy (te same) więc pojechałem wiec sprawdziłem co oni zrobili na serwisie płyn chłodniczy oraz do spryskiwaczy był na tym samym poziomie zanim oddałem auto, lecz po daniu autu w dupę po autostradzie przestało po 2 miesiącach znowu jest problem więc pojechałem na inny serwis po wysiedzeniu godziny auto wróciło do mnie gdzie na oryginalnym serwisie citroena oddali mi auto po 15stu minutach. lecz po podłączeniu do kompa wykazało dwie opcje problemu jedna to particular diesel filter(PF) jest zanieczyszczony lub uszkodzony a druga to jakiś accelerator pedal sensor jest uszkodzony więc szukam na necie tych dwóch części ten PF łatwo znaleźć lecz tego drugiego nie . [size=18][/size]
Powrót do góry
VegetaSSJ3

Debiutant



Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 31
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rybnik/ Erkelenz Niemcy
Posiadane auto: Cytrynka Saxo 1.1 40KW '98rok ("Mała żaba")/ Citroen C8 2,0 Benz.+LPG 2004r. 136km
Piwa: 0/1
Wysłany: Pią 15 Wrz 2017, 02:40
Temat postu:

Re: ( Citroen C8 ) brak mocy do około 2200 obrotow


Hej
Nie wiem jak jest tu w dieslu ale w mojej Astrze też wywaliło błąd pedału i co najśmieszniejsze był to problem nie z sama częścią tylko wariowala elektryka. Nie wiem jak u Ciebie ale umnie w Oplu wystarczyło sprawdzić i poprawić kostkę pedału gazu oraz profilaktycznie przejrzałem inne przy silniku..Po tym mam spokój do dziś a wcześniej robił mi tak średnio 3-4 razy w miesiącu.

Z DPFem to najlepiej jak napisałeś na autostradę i go pogonić, albo gdy załączy się opcja wypalania to dać mu skończyć. Z tego co wiem w PSA jest mokry DPF i może brak czynnika który wypala jest problemem?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C8 ) Silnik Diesel -uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C8 »

Opinie o samochodach Citroen C8 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C8 ) Silnik Diesel -uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.


CitroenC3

22 900

2012r.

120 228 km

mazowieckie

CitroenC-Elysée

32 900

2019r.

96 000 km

mazowieckie

CitroenC4 Picasso

38 800

2015r.

140 000 km

małopolskie

CitroenC-Elysée

32 900

2019r.

107 000 km

mazowieckie

CitroenC3

19 900

2014r.

125 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System