Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C4 Picasso ) problem ze skrzynią mcp



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mario-z

Czytelnik



Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 06 Mar 2011, 14:14
Temat postu:

problem ze skrzynią mcp


witam jestem posiadaczem c4 picasso 2 l. benzynka ze skrzynią mcp . od jakiegoś czasu mam problem z ruszanie i zmianą biegów . szczególnie jak silnik jest zimny strasznie szarpie przy ruszaniu i zmianie biegów , czasami mam problem żeby ruszyć ze skrzyżowania . w serwisie robili mi dwa albo trzy razy przyuczanie skrzyni biegów i faktycznie pomagało na jakiś czas ale po paru dniach problem wracał . w końcu po jakim czasie stwierdzili że trzeba wymienić sprzęgło i będzie okej . zastanawia mnie fakt dlaczego po przyuczeniu parę dni wszystko jest w porządku i problem potem wraca i co ma to wspólnego ze sprzegłem skoro po wizycie wszystko jest okej ? czy może ktoś z forumowiczów spotkał się z tym problem i jak go rozwiązać bo nie jestem w tej sytuacji pewnie że jak wydam dobrze ponad 2 tyś zł na wymianą sprzęgła problem faktycznie zniknie . Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź Smile
Powrót do góry
TomaszZ|

Debiutant



Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mszana Dolna
Posiadane auto: C4GP 1,6 MCP , C3
Piwa: 0/2
Wysłany: Nie 06 Mar 2011, 20:29
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) problem ze skrzynią mcp


mam 1,6 MCP i odpukac chodzi miodzio ale zauważyłem ze przy niskich temperaturach np duzo później włącz 6
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C4 Picasso »

Opinie o samochodach Citroen C4 Picasso - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C4 Picasso ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.


CitroenC4 Grand Picasso

45 700

2015r.

211 400 km

mazowieckie

CitroenC4

49 900

2018r.

129 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 Grand Picasso

49 800

2017r.

152 000 km

małopolskie

CitroenDS4

32 990

2014r.

203 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 SpaceTourer

59 800

2019r.

134 000 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System