Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C4 Picasso ) problem ze skrzynią mcp



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mario-z

Czytelnik



Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 06 Mar 2011, 14:14
Temat postu:

problem ze skrzynią mcp


witam jestem posiadaczem c4 picasso 2 l. benzynka ze skrzynią mcp . od jakiegoś czasu mam problem z ruszanie i zmianą biegów . szczególnie jak silnik jest zimny strasznie szarpie przy ruszaniu i zmianie biegów , czasami mam problem żeby ruszyć ze skrzyżowania . w serwisie robili mi dwa albo trzy razy przyuczanie skrzyni biegów i faktycznie pomagało na jakiś czas ale po paru dniach problem wracał . w końcu po jakim czasie stwierdzili że trzeba wymienić sprzęgło i będzie okej . zastanawia mnie fakt dlaczego po przyuczeniu parę dni wszystko jest w porządku i problem potem wraca i co ma to wspólnego ze sprzegłem skoro po wizycie wszystko jest okej ? czy może ktoś z forumowiczów spotkał się z tym problem i jak go rozwiązać bo nie jestem w tej sytuacji pewnie że jak wydam dobrze ponad 2 tyś zł na wymianą sprzęgła problem faktycznie zniknie . Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź Smile
Powrót do góry
TomaszZ|

Debiutant



Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mszana Dolna
Posiadane auto: C4GP 1,6 MCP , C3
Piwa: 0/2
Wysłany: Nie 06 Mar 2011, 20:29
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) problem ze skrzynią mcp


mam 1,6 MCP i odpukac chodzi miodzio ale zauważyłem ze przy niskich temperaturach np duzo później włącz 6
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C4 Picasso »

Opinie o samochodach Citroen C4 Picasso - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C4 Picasso ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.


CitroenBerlingo

16 499

2009r.

191 000 km

warmińsko-mazurskie

CitroenC3

47 800

2019r.

18 850 km

lubelskie

CitroenC-Elysée

32 900

2019r.

96 000 km

mazowieckie

CitroenC4 Aircross

42 900

2012r.

101 000 km

mazowieckie

CitroenBerlingo

76 800

2018r.

93 203 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System