Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen ) aktualizacja map w rneg (myway)


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BlanX

Czytelnik



Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: C4 Picasso Grand
Piwa: 1/0
Wysłany: Sro 14 Maj 2014, 08:47
Temat postu:

Re: ( Citroen ) aktualizacja map w rneg (myway)


Jacek_F napisał:
To super. Ale to nie zmienia postaci rzeczy. Jeśli ktoś podmienia pliki języka np. angielskiego na PL to wtedy ma PL. Jeśli masz na pewno radio RNEG to pewnie mapy miały właśnie taką podmianę. Aczkolwiek dziwią mnie komunikaty po polsku... A sprawdź Kolego jaki język masz wybrany w ustawieniach komputera. I daj znać.


Radio RNEG mam napewno jak pisłem wcześniej zaktualizowałem soft, więc musiełem wiedzieć co aktualizuje:). W ustawieniach mam wybrany PL, mapy które ściągnąl kolega tak się nazywały: RNEG_2013-2014_v2_EU_RADAR
Komunikaty podawane są poprawą polszczyzną.
Powrót do góry
niszczuk

Czytelnik



Dołączył: 19 Maj 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Polska
Posiadane auto: Peugeot 407
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 19 Maj 2014, 17:58
Temat postu:

Re: ( Citroen ) aktualizacja map w rneg (myway)


Witam, chciałem sprecyzować pytanie kolegi, który pytał o soft, soft 50.03 pobrałem(mam teraz po wypakowaniu 2 pliki headunit i hbupdate.def). Te 2 pliki wystarczy teraz zgrać na kartę sd, włożyć do czytnika, potwierdzić aktualizację i poczekać około 25 minut, a następnie po aktualizacji usunąć te pliki softu z karty a następnie zgrać na kartę najnowsze mapy?
Powrót do góry
Model7

Czytelnik



Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Chrzanów
Posiadane auto: Citroen C5 III 2.0 2010
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 20 Maj 2014, 20:55
Temat postu:

Re: ( Citroen ) aktualizacja map w rneg (myway)


A ja mam pytanie. Moje radio nie chce odtwarzać MP3, ani z płyty CD ani z karty SD. Nie wiem czy w ogóle ma taką opcję, bo nigdzie nie mogę tego znaleźć. Na forach też wszędzie piszą, że odtwarza MP3, ale nic, że nie odtwarza. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić czy jak zaktualizuję soft do najnowszego RNEG Firmware R50b R50.03 to będzie odtwarzało MP3 czy to nic nie da. W tej chwili mam Firmware: rneg_D_R27bis_R27.01
Powrót do góry
Model7

Czytelnik



Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Chrzanów
Posiadane auto: Citroen C5 III 2.0 2010
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 22 Maj 2014, 21:42
Temat postu:

Re: ( Citroen ) aktualizacja map w rneg (myway)


Nie wiem czy płyty źle nagrane, w każdym razie na radiu w innym samochodzie (nie Citroen) chodzą bez problemu i nie są to płyty CD-RW, sesja zamknięta przy nagrywaniu. MP3 też spełniają warunki czyli są 320-tki. W ogóle z kart SD też nie odtwarza MP3. Nie wiem czy takie radio bez mp3 ? Czytałem, że te radia RNEG odtwarzają mp3, ale nigdzie nie było, że nie.
Powrót do góry
Wallchok

Czytelnik



Dołączył: 23 Maj 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Chodzież
Posiadane auto: 3008
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 23 Maj 2014, 22:05
Temat postu:

Re: ( Citroen ) aktualizacja map w rneg (myway)


Witam Panowie/Panie.
Język mojego RNEG'a jest francuski. I tak jak tu zauważono w opcjach nie ma przewidzianego wyboru języka. Piszecie, ze da się go zmienić z poziomu komputera pokładowego (czyli działać na menu znajdującym się przy zegarach). Jednak ja nie mam pojęcia jak do takowego menu się dostać. Jakieś podpowiedzi?
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 23 Maj 2014, 22:05
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Model7

Czytelnik



Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Chrzanów
Posiadane auto: Citroen C5 III 2.0 2010
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 24 Maj 2014, 14:22
Temat postu:

Re: ( Citroen ) aktualizacja map w rneg (myway)


To bardzo proste. Na kierownicy masz dwa pokrętła (z lewej i prawej strony). Musisz wcisnąć i przytrzymać to z lewej strony i wtedy dostaniesz się do menu w którym jest wybór języka.
Powrót do góry
Wallchok

Czytelnik



Dołączył: 23 Maj 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Chodzież
Posiadane auto: 3008
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 24 Maj 2014, 14:33
Temat postu:

Re: ( Citroen ) aktualizacja map w rneg (myway)


Na kierownicy, czy przy zegarach? Są tam dwa, ale guziki (nie kręcą się), jeden od jasnosci, a drugi od przełączania na tym wyswietlaczu. Próbowałem roznych kombinacji z nimi, ale to zadnych opcji sie nie dostałem. Przy kierownicy nie mam żadnych pokręteł.
Powrót do góry
Model7

Czytelnik



Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Chrzanów
Posiadane auto: Citroen C5 III 2.0 2010
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 24 Maj 2014, 15:18
Temat postu:

Re: ( Citroen ) aktualizacja map w rneg (myway)


Oj nie zauważyłem, że masz Peugeota, a nie Citroena. To niestety nie wiem jak w Peugeotach. W każdym razie w Citroenach to jest przycisk na kierownicy.

A wracając do mojego pytania, to czy ktoś wie czy aktualizacja oprogramowania pomoże z tym mp3 ?
Powrót do góry
Wallchok

Czytelnik



Dołączył: 23 Maj 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Chodzież
Posiadane auto: 3008
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 26 Maj 2014, 17:07
Temat postu:

Re: ( Citroen ) aktualizacja map w rneg (myway)


Nikt nie wie, jak się dostać do ustawien tego wyświetlacza przy zegarach w 3008?
Powrót do góry
szewcu00

Debiutant



Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: DS5 1.6 e-hdi
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 30 Maj 2014, 10:34
Temat postu:

Re: ( Citroen ) aktualizacja map w rneg (myway)


Kolego Model7, sprawdź w jakim formacie nagrywasz płytkę, w intrukcji jest bezwględnie określone ISO9660 i jakość mp3 chyba do 320kbps, ja też miałem z tym problem na początku, bo mój program nagrywał płyty w formacie UDF, po przestawieniu na ISO mp3 chodzą jak złoto.
Powrót do góry
MQover

Czytelnik



Dołączył: 03 Cze 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gorlice
Posiadane auto: C4 Picasso 2010
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 03 Cze 2014, 15:23
Temat postu:

Re: ( Citroen ) aktualizacja map w rneg (myway)


Witam,

Może mi ktoś potwierdzić że w Mapas_RNEG_2013-2014_v2 nie ma mniejszych miejscowości i miast? Wgralem dzisiaj wyżej wymienione mapy i próbując wyszukać Gorlice i okoliczne miejscowości znajduje te nazwy ale wybierając sposób planowania trasy nawigacja wywala komunikat że nie ma danych dla tej lokalizacji. Sprawdziłby ktoś u siebie?

Pozdrawiam
Powrót do góry
telepol

Czytelnik



Dołączył: 21 Cze 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kowary
Posiadane auto: citroen c3 picasso
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 21 Cze 2014, 23:12
Temat postu:

Re: ( Citroen ) aktualizacja map w rneg (myway)


Witam!!!

przyłączam sie do tematu.
posiadam Citroena C3 Picasso z roku 2010 z fabryczną nawigacja Myway, soft rneg_D-R20quin_R20.14 , czy jest możliwość wgrania nowego softu z językiem polskim???
Powrót do góry
Einstein_R

Czytelnik



Dołączył: 18 Lip 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Włocławek/Toruń
Posiadane auto: Citroen C5 III
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 19 Lip 2014, 10:05
Temat postu:

Re: ( Citroen ) aktualizacja map w rneg (myway)


Model7 napisał:
To bardzo proste. Na kierownicy masz dwa pokrętła (z lewej i prawej strony). Musisz wcisnąć i przytrzymać to z lewej strony i wtedy dostaniesz się do menu w którym jest wybór języka.

Czy jest mozliwe ze nie moge zmienic jezyka nawet na zegarach ? Kozystajac wlasnie z tej prostej instrukcji nie jestem w stanie nic zrobic. Dodam jeszcze ze wcisniecie i przytrzymanie lewego pokretla na kierownicy nie powodoje zadnych zmian. Zatem jak zmienic jezyk wyswietlany na zegarach ?
Powrót do góry
gadu-gadu komunikator tlen - status skype status
sinnerro

Auto Maniak



Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 590
Skąd jesteś (miejscowość / region): Anglia
Posiadane auto: Peugeot 407, 2.0 hdi 136KM, 2005, Citroen C5 2.0HDi 163KM 2012 eclusive
Piwa: 47/4
Wysłany: Nie 20 Lip 2014, 17:27
Temat postu:

Re: ( Citroen ) aktualizacja map w rneg (myway)


Einstein_R napisał:
Model7 napisał:
To bardzo proste. Na kierownicy masz dwa pokrętła (z lewej i prawej strony). Musisz wcisnąć i przytrzymać to z lewej strony i wtedy dostaniesz się do menu w którym jest wybór języka.

Czy jest mozliwe ze nie moge zmienic jezyka nawet na zegarach ? Kozystajac wlasnie z tej prostej instrukcji nie jestem w stanie nic zrobic. Dodam jeszcze ze wcisniecie i przytrzymanie lewego pokretla na kierownicy nie powodoje zadnych zmian. Zatem jak zmienic jezyk wyswietlany na zegarach ?

Nie przytrzymuj tylko wcisnij lewy i wejdziesz w opcje.
Powrót do góry
emdzy

Debiutant



Dołączył: 22 Lut 2011
Posty: 37
Skąd jesteś (miejscowość / region): świdnica
Posiadane auto: C4 GP, 2.0 HDi, 163 KM
Piwa: 0/1
Wysłany: Sro 30 Lip 2014, 14:09
Temat postu:

aktualizacja map bez zmian softu


Hej,

Od maja posiadam c4 GP rocznik 2011, jest tam radio z wersja softu Rneg_D_R29a_R29.01 soft jak najbardziej po polsku mapy też. Tylko, że mapy mam 2010/2011 i nie widzi mi nowych dróg, po których się często poruszam. Wobec czego chce zainstalować nowe mapy, nowy soft jak dla mnie nie jest konieczny. Zatem moje pytania:
1. czy wgranie nowszego softu jest niezbędne do aktualizacji samej mapy?
2. czy wystarczy włożyć tylko kartę z nowszą mapą do czytnika i to rozwiąże sprawę aktualizacji mapy?
3. czy po wgraniu mapy z chomika nadal bedzie navi po polsku?

Swoją drogą jade dzisiaj po nowy akumulator bo 3 letni aku odmówił posłuszeństwa podczas upałów....

będę wdzięczny za podpowiedzi
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 3 z 19





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery


CitroenC3 Aircross

69 900

2021r.

55 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 Grand Picasso

11 900

2010r.

2 318 701 km

mazowieckie

CitroenC2

7 900

2006r.

163 000 km

śląskie

CitroenC1

10 490

2009r.

164 657 km

pomorskie

CitroenC2

9 500

2008r.

128 056 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System