Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen Jumpy ) zacinający się przycisk el. szyb



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Jumpy ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
foka666

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 272
Skąd jesteś (miejscowość / region): sosnowiec
Posiadane auto: citroen jumpy 2007 1.6 hdi , ford custom 2019 , jeep grand cherokee 1997 4.0 . Mercedes W140 3.5D
Piwa: 23/5
Wysłany: Czw 24 Kwi 2014, 19:35
Temat postu:

zacinający się przycisk el. szyb


w moim autku zepsuło się podnoszenie szyb, konkretnie jak opuszczę to ciężko ją podnieść z powrotem, bo jak wciskam do góry to szyba i tak idzie na dół. za kilkoma próbami daję radę ją podnieść. podjechałem do serwisu, stwierdzili że od otwierania drzwi podczas deszczu przyciski się zalewają i stąd usterka i że to się często zdarza. dla tego piszę ten post. serwis stwierdził że jest to część nierozbieralna i trzeba wymienić na nową 650zł ZGROZA. zacząłem poszukiwania w używanych, niestety ja mam wraz ze sterowaniem lusterek więc strasznie ciężko trafić. po3 miesiącach wreszcie kupiłem za 150zł. po montażu następne 2 miesiące Smile okazało się że lusterka działają lecz reszta martwa. przyczyna? może element trefny, a może piny w kostce się nie pokrywają? bo ja mam autko 2007 a sterowanie jest z 2013. a teraz do SEDNA SPRAWY mając drugi element postanowiłem go rozebrać i sprawdzić z czym to się je Smile okazuje się iż jest on w pełni rozbieralny i składalny bez żadnego problemu poza wyłamaniem jednego zaczepu który wyglądał jakby specjalnie był sklejony (zgrzany) po wyczyszczeniu benzyną starego elementu śmiga jak nowy Smile jeśli ktoś miał jakieś przygody ze swoimi autkami podzielcie się problemem i rozwiązaniem, a nie tylko jak się coś dzieje i "POMOCY" ja często szukam różnych zagadnień i nigdzie żadnej. czyżby wasze auta się nie psuły? Smile ja od dziś będę wam głowy zawracał za każdym razem jak coś naprawię , na szczęście mam najechane mało kilometrów więc pewnie nie za często Smile pozdrowienia i do usłyszenia
Powrót do góry
komunikator tlen - status Wystawiono 1 piw(a)
pavlo248

Auto Maniak



Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 620
Skąd jesteś (miejscowość / region): lubuskie
Posiadane auto: Citroen C52,0 16V 143KM Exclusive 2006 , Citroen C4 1,6HDI VTR , 407 2,0 HDI
Piwa: 60/0
Wysłany: Czw 24 Kwi 2014, 21:36
Temat postu:

Re: ( Citroen Jumpy ) zacinający się przycisk el. szyb


Nie każdy ma czas opisywać wszystko co zrobił/ naprawił/ ulepszył w aucie. A z tymi przyciskami to trzeba było najpierw tu zapytać, zamiast od razu kupować.[/list]
Powrót do góry
foka666

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 272
Skąd jesteś (miejscowość / region): sosnowiec
Posiadane auto: citroen jumpy 2007 1.6 hdi , ford custom 2019 , jeep grand cherokee 1997 4.0 . Mercedes W140 3.5D
Piwa: 23/5
Wysłany: Pią 25 Kwi 2014, 18:55
Temat postu:

Re: ( Citroen Jumpy ) zacinający się przycisk el. szyb


Pavlo, jak już wcześniej pisałem "gdyby" ludzie pisali o swoich problemach i po usunięciu usterki o rozwiązaniu, to chyba właśnie po to jest to forum. a jeśli ja piszę o problemie a ktoś odpisuje mi po miesiącu lub echo kompletne, to mam na tyle czasu aby się podzielić doświadczeniem z naprawy. większość ludzi odwiedza forum w jakimś celu- szukają rozwiązań usterek, a jak mają znajść jak nikt o tym nie pisze. jest pytanie o usterkę , zdarza się odpowiedź i nic zapytający już nie ma czasu odpowiedzieć czy podpowiedz była trafna, czy już naprawił i co się stało. a nawiasem mówiąc jak miał bym wydać 650zł to szukał bym pomocy, a za 150 to jakoś przeżyję a radę dla innych mogę napisać kosztuje mnie to 10 min. a inni może już nie będą musieli wydać ani grosza Smile pozdrawiam
Powrót do góry
komunikator tlen - status
magdaboom

Auto Maniak



Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 1293
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Citroen Xsara 2.0 HDI. 110 KM, Berlingo 2.0 HDI, 307 2.0 HDI, C5 1.6HDI 110KM
Piwa: 128/23
Wysłany: Pią 25 Kwi 2014, 22:53
Temat postu:

Re: ( Citroen Jumpy ) zacinający się przycisk el. szyb


problem jest taki że moderatorzy mogli by wysyłać automatycznie formułki z zapytaniem co było przyczyną lub jak został rozwiązany problem, część ludzi z pewnością by odpisało a takie tematy można by oznaczać jako rozwiązane i wrzucać gotowe odpowiedzi do jednego działu, ale niestety to wszystko wymaga energii i czasu więc jest jak jest. Często nawet nikt nie wstawi że pomogłem a swój czas tracę dla kompletnie obcej mi osoby której nawet nigdy nie poznam, nie usłyszę dziękuję...
pamiętaj że wszystko można zrobić samemu z pomocą forum lub bez o ile się chce a chyba wszystkie elementy są rozbieralne sposobem lub młotkiem. Ja zaoszczędziłem kupę kasy na remontach bo mechanicy często to takie same tłuki jak i ja więc szkoda kasy wydawać...
za sprawdzenie pompy - 300zł
za sprawdzenie dlaczego auto nie odpala:
1. polecany mechanior 250 zł ale auta nie odpalił
2. ASO 400zł za nie wiem co? auta nie odpalili.
Auto naprawiłem sam - szkoda kasy
inne drobne awarie i problemy też robię samemu bo szkoda czasu na pseudo mechaników którzy twierdzą że złe auto kupiłem dlatego mam problemy...
_________________
Pomagam więc Stawiasz Piwo!
Powrót do góry
pavlo248

Auto Maniak



Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 620
Skąd jesteś (miejscowość / region): lubuskie
Posiadane auto: Citroen C52,0 16V 143KM Exclusive 2006 , Citroen C4 1,6HDI VTR , 407 2,0 HDI
Piwa: 60/0
Wysłany: Sob 26 Kwi 2014, 00:03
Temat postu:

Re: ( Citroen Jumpy ) zacinający się przycisk el. szyb


magdaboom napisał:
problem jest taki że moderatorzy mogli by wysyłać automatycznie formułki z zapytaniem co było przyczyną lub jak został rozwiązany problem, część ludzi z pewnością by odpisało a takie tematy można by oznaczać jako rozwiązane i wrzucać gotowe odpowiedzi do jednego działu, ale niestety to wszystko wymaga energii i czasu więc jest jak jest. Często nawet nikt nie wstawi że pomogłem a swój czas tracę dla kompletnie obcej mi osoby której nawet nigdy nie poznam, nie usłyszę dziękuję...


Jestem tego samego zdania.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 26 Kwi 2014, 00:03
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
foka666

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 272
Skąd jesteś (miejscowość / region): sosnowiec
Posiadane auto: citroen jumpy 2007 1.6 hdi , ford custom 2019 , jeep grand cherokee 1997 4.0 . Mercedes W140 3.5D
Piwa: 23/5
Wysłany: Sob 26 Kwi 2014, 16:24
Temat postu:

Re: ( Citroen Jumpy ) zacinający się przycisk el. szyb


zgadzam się z magdaboom w 100%, lecz puki co musimy sobie jakoś radzić.
Powrót do góry
komunikator tlen - status
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Jumpy ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen Jumpy »

Opinie o samochodach Citroen Jumpy - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen Jumpy ) Porady, problemy techniczne


CitroenC5

24 900

2011r.

133 507 km

śląskie

CitroenBerlingo

76 800

2018r.

93 203 km

podkarpackie

CitroenC4 Picasso

26 000

2012r.

184 000 km

śląskie

CitroenC2

7 900

2006r.

163 000 km

śląskie

CitroenC5

17 900

2010r.

264 000 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System