Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen Berlingo ) Przestroga dla przyszłych nabywców citroena, pomocy !!


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Berlingo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przemoj1

Czytelnik



Dołączył: 13 Lip 2019
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zamość
Posiadane auto: Citroen Berlingo
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 16 Lip 2019, 17:48
Temat postu:

Re: ( Citroen Berlingo ) Przestroga dla przyszłych nabywców citroena, pomocy !!


Kolego Mostek 123 widzę że znów masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Przewiń sobie czat do góry i zobacz że napisałem że również mam problem ze skrzynią z wyciekiem oleju także jest to kolejny problem w moim aucie. Jeżeli chcesz czymś tu zabłysnąć to przynajmniej czytaj ze zrozumieniem... Powiedz mi czego nie bierzesz pod uwagę tego że felga może być wadliwie wykonana ?? Jeżeli choć trochę orientujesz się w obróbce metali to chyba masz pojęcie jak powstaje felga i że w tym procesie mogły zajść jakieś komplikacje. Poza tym Citroen jak wiesz czy nie, nie posiada swoich felg tylko wszystko zamawia od podwykonawców, a znając citroena z pewnością są to podwykonawcy typu chińczyk bądź inny mongoł który wykonuje te felgi na 60 letnich prasach i automatach spawalniczych gdzie z pewnością mogą występować jakieś uchybienia od norm, poza tym jakich norm szukać w najniższej półce podzespołów citroena...
Teraz jak jesteś taki mądry i broniący strony citroena to napisz dlaczego citroen nie weźmie na kompleksową diagnostykę tych że felg w celu wykluczenia czy nie występuje wada fabryczna ??? Z pewnością lepiej by na tym wyszli, nie powstał by ten post i wszyscy byli by zadowoleni. Mam gorącą nadzieje że dzięki temu postowi choćby jedna osoba mniej podejmie współprace z citroenem.
Powrót do góry
Mostek123

Auto Maniak



Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 1917
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Volvo S60 2.4 Renault Master3 2.3
Piwa: 114/1
Wysłany: Sro 17 Lip 2019, 09:23
Temat postu:

Re: ( Citroen Berlingo ) Przestroga dla przyszłych nabywców citroena, pomocy !!


Cytat:
Kolego Mostek 123 widzę że znów masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Przewiń sobie czat do góry i zobacz że napisałem że również mam problem ze skrzynią z wyciekiem oleju
Sorki kolego, ale jest punkt regulaminu 12, a więc o skrzyni nie napiszę w tym dziale i temacie więc... czytam tak sobie spokojnie i analizuję Twoich opisów co oceniłem, że nie odpowiedziałeś na jedno z moich opisów, a chodzi o ciężarki na feldze i jak wyglądają, czy na jednej feldze jest dużo więcej lub większy ciężarek niż we wszystkich trzy koła.

Cytat:
Mam gorącą nadzieje że dzięki temu postowi choćby jedna osoba mniej podejmie współprace z citroenem.
Uwierz mi, że ciężko jest teraz kogoś winić o czym również wcześniej napisałem, że również mógł nieuczciwy pracownik czy to z serwisu czy z wulkanizacji podmienić Twoje koła na gorsze powypadkowe o ile sam tego nie ukrywasz.
W tym przypadku warto abyś z korzystał autocasco jeśli uważasz za wadę po czyjeś stronie to nie zależnie od rozwiązania problemu powinieneś jak najszybciej wymienić tą nieszczęsną felgę , bo dalsze jeżdżenie z wykrytą wadą i znając możesz uszkodzisz inne elementy choćby zawieszenia lub jak opisujesz, że masz wycieki ze skrzyni i o ile nie z półosi jest ten wyciek to już będzie Twoja wina i choć tego serwis nie wie to jak po czyta ten cały opis będzie miał nad czymś się zastanowić, a to już nie dla mnie jest oceniać.

Cytat:
Jeżeli choć trochę orientujesz się w obróbce metali to chyba masz pojęcie jak powstaje felga i że w tym procesie mogły zajść jakieś komplikacje.
Przy obecny nowoczesny maszyn trudno się do szukać wad, bo jest ścisła procedura i jest kontrolowana oraz zanim jeszcze wyjdzie choćby od producenta jest też pod dodatkowym kontroli więc, Twoje wykryte objawy mogą jedynie powstać jak wyżej opisałem poprzez nieuczciwy pracowników, gdzie zamieniając na wadliwe części po to, żeby znów klient przyjechał i wyłożysz znów kasę.
To tyle w temacie z mojej strony.
_________________
http://citroen.auto.com.pl/forum/regulamin.php
Regulamin to nie wróg, a przyjaciel który uchroni Ciebie przed kwarantanną.
Powrót do góry
przemoj1

Czytelnik



Dołączył: 13 Lip 2019
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zamość
Posiadane auto: Citroen Berlingo
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 22 Lip 2019, 18:39
Temat postu:

Re: ( Citroen Berlingo ) Przestroga dla przyszłych nabywców citroena, pomocy !!


Dnia 15.07.2019 zaprowadziłem samochód do serwisu ASO w celu zdiagnozowania problemu z wyciekiem oleju. W serwisie powiedziano mi ze proszę dziś zostawić samochód i w dniu jutrzejszym zajmiemy się pańskim autem no i rzeczywiście zajęli się sprawdzając jedynie miejsce gdzie prawdopodobnie ten olej ucieka. W wtorek (16.07.2019) kazano mi zabrać auto bo i tak przez następne 2 dni nic by się z nim nie działo bo mechanika nie ma ( jak by mnie to miało interesować.... serwis to serwis a nie jakaś półka sklepowa ze czegoś nie ma... nie ma jednego mechanika to ma być inny w zamian). Kazano mi przyprowadzić auto w czwartek ( 25.07.2019) No i tak auto sobie stało czwartek piątek sobota niedziela.... Obiecane miałem ze będzie gotowe na sobotę lub poniedziałek. Dziś jest właśnie ten że poniedziałek i co ??? dowiaduje się ze skrzynia nie z mojego auta przyjechała z naprawy do ASO... żałosne !!!!! 6 dni łącznie bez auta objętego gwarancją. Prawdopodobnie auto będzie do odbioru we wtorek 23.07.2019 lecz po niedołężnych działaniach serwisu i tego pewny nie jestem. A i tak przy okazji powodem wycieku było prawdopodobnie za mała ilość silikony danego na łączeniu skrzyni.

i co Wy na to ?? warto chyba dołożyć z 10 tyś i kupić jakąś toyote i nie mieć problemów serwisowych.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Berlingo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen Berlingo »

Opinie o samochodach Citroen Berlingo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen Berlingo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


CitroenC4 Grand Picasso

45 700

2015r.

211 400 km

mazowieckie

CitroenC4

22 900

2012r.

227 240 km

mazowieckie

CitroenC3

18 900

2010r.

227 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 Picasso

29 800

2013r.

147 000 km

śląskie

CitroenC-Crosser

29 900

2008r.

221 554 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System