Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C4 ) Wymiana radio RD4 na inne



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 ) Wnętrze-klimatyzacja-konsola-nawiew
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lowtone_on

Debiutant



Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 17
Skąd jesteś (miejscowość / region): Brzeziny/ łódzkie
Posiadane auto: Citroen C4 2.0 Hdi 2006
Piwa: 0/1
Wysłany: Nie 20 Sty 2019, 14:49
Temat postu:

Wymiana radio RD4 na inne


Witam.
Na wstępie chcę poinformować,że przeczytałem mnóstwo informacji na temat z którym chcę się zmierzyć.
Posiadam na pokładzie RD4 N2 MP3 - 02.

Chcę wymienić radio na niefabryczny model Alpine i co z tym się wiąże zamontować Interfejs żeby pozostawić funkcje typu sterowanie z kierownicy etc.
Czujniki parkowania przy podłączonym radio seryjnym działają w pełni sprawnie (dźwięk dochodzi ze strony przeszkody i wskazuje kierunek w którym ta przeszkoda jest oraz wyświetla wskazania na wyświetlaczu)
Przy wyjętym i odłączonym radio czujniki działają ale tylko w formie graficznej-na wyświetlaczu,bez dźwięku.

Czy może istnieje jednostka seryjna RD4-RD45-RDmilion200- radio które ma wyjście na RCA i wystarczy ją podmienić żeby nie utracić na funkcjonalności a zyskać RCA?

Wiem,że istnieją konwertery i inne sposoby lecz zależy mi na nowej jednostce lub na takiej gdzie RCA już są.


I tu pojawia się pytanie dotyczące nieseryjnej jednostki...

Ponoć po zamontowaniu nowego radio i przy podłączonym interfejsie zachowujemy większość funkcji a także działają czujniki w postaci graficznej a także dźwiękowej lecz dźwięk dochodzi tylko z samego interfejsu a nie z głośników samochodowych (jak ma to miejsce w seryjnej jednostce).

Czy może ktoś się spotkał z takim interfejsem i jego działaniem z czujnikami parkowania?

Czy dźwięk pojawia się w głośnikach czy tylko w module interfejsu?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 ) Wnętrze-klimatyzacja-konsola-nawiew Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C4 »

Opinie o samochodach Citroen C4 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C4 ) Wnętrze-klimatyzacja-konsola-nawiew


CitroenC8

27 500

2011r.

234 000 km

śląskie

CitroenC3 Picasso

21 800

2013r.

143 000 km

mazowieckie

CitroenDS4

31 900

2012r.

178 000 km

wielkopolskie

CitroenC3 Picasso

27 777

2014r.

179 000 km

pomorskie

CitroenC5

27 500

2010r.

199 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System