Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C3 ) Citroen c3 04" silniczek lampy wyje



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C3 ) Elektryka/Elektronika/komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Shiliat

Dyskutant



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 59
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: Citroen C3 2004 1.4 HDI
Piwa: 0/3
Wysłany: Nie 09 Gru 2018, 10:06
Temat postu:

Citroen c3 04" silniczek lampy wyje


Witam od jakiegoś czasu wyje prawy silniczek ustawienia światła ( pracuje ) tak jakby chciał ustawić poziom światła równy lewej stronie ale nie może dopiero jak ustawie ręcznie to przestaje.
Kręcenie pokrętłem od ustawiania świateł to tylko lewa strona reaguje a prawa wyje.
Może sie wypiął z lustra albo coo nie wiem jak to sprawdzić. Czytałem że żeby wyjąć reflektor to trzeba zderzak zdjąć Crying or Very sad...

Próbowałem odłączyć silniczek ale tam jest wszystko podpięte pod jedną kostkę nad żarówkami, odłączenie jej odcina zasilanie od żarówki i nie świeci.
I jeszcze kwestia ustawienia świateł od kiedy wymiałem żarówki na Tungsram to linia światła mijania jest" __/ " ale nad tą linią światło też pada. Postaram się dzisiaj wieczorem zrobić zdjęcie jak to wygląda. I nieraz jak jadę za innym autem jakieś 10-15 metrów od niego to widzę jak oświetlam w nim sufit. A jak stoję za nim jakieś 3-4 metry to ten ślad " __/ " jest gdzieś w okolicy tablicy rejestracyjnej ( zależy od auta ) czyli jakieś 65-70 cm od ziemi.

Nie wiem czy złe włożenie żarówki w gniazdo ma wpływ na ten ślad światła mijania " __/" w poprzednim aucie z żarówkami tej firmy takiego problemu nie miałem, tylko tam był łatwiejszy dostęp do żarówki i ładnie pewnie sie ją wkładało.




Stoję od ściany na jakieś 1metr.
Powrót do góry
komunikator tlen - status
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C3 ) Elektryka/Elektronika/komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C3 »

Opinie o samochodach Citroen C3 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C3 ) Elektryka/Elektronika/komunikaty.


CitroenXsara Picasso

7 700

2007r.

212 000 km

mazowieckie

CitroenC4 Picasso

55 900

2017r.

62 000 km

wielkopolskie

CitroenBerlingo

31 900

2014r.

188 668 km

mazowieckie

CitroenC3

49 900

2019r.

41 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 Picasso

16 900

2007r.

230 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System