Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C5 ) C5 III BlueHDI, automat 180 KM



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blu2th

Czytelnik



Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pomorskie
Posiadane auto: Chrysler Pacifica AWD, 4.0 2007
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 26 Lip 2018, 19:07
Temat postu:

C5 III BlueHDI, automat 180 KM


Witajcie, kilka pytań przed ewentualnym zakupem. Podoba mi się to auto (model w temacie wątku z przebiegiem ok 40 tkm) ale... ostrzegano mnie, że jest delikatne, ma spore problemy z elektryką i często aktywują się błędy, które skutkują zablokowaniem rozruchu. Zawieszenie hydropneuamatyczne w sytuacji gdy auto stoi np. jedną stroną na krawężniku próbuje ustawić auto do poziomu i może to trwać dosyć długo. Podobno jeśli akumulator rozładuje się do poziomu ok 55% to już silnika nie uruchomię i jeszcze o kilku innych usterkach. Z kolei handlarze zachwalają i stwierdzają, że auta schodzą jak ciepłe bułeczki. Proszę doświadczonych użytkowników tego modelu o wypowiedzi i odniesienie się do tego co napisałem. Pozdrawiam.
_________________
Świat specjalnie się nie zmienia, z młodych gniewnych zrobili się starzy wku****ni.
Powrót do góry
__Robert__

Auto Maniak



Dołączył: 15 Lut 2014
Posty: 3339
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Citroen C5 X7 Tourer Exclusive 2.0 16V LPG
Piwa: 178/11
Wysłany: Pią 27 Lip 2018, 13:40
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 III BlueHDI, automat 180 KM


Kto Ci takich bzdur naopowiadał? Auto ma 40 tkm? Toż to nówka sztuka. Nic nie ma prawa się zepsuć. Auto jest trwałe i bardzo mało awaryjny. Który to rocznik, że taki mały przebieg?
Powrót do góry
blu2th

Czytelnik



Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pomorskie
Posiadane auto: Chrysler Pacifica AWD, 4.0 2007
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 27 Lip 2018, 16:25
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 III BlueHDI, automat 180 KM


__Robert__ napisał:
Kto Ci takich bzdur naopowiadał? Auto ma 40 tkm? Toż to nówka sztuka. Nic nie ma prawa się zepsuć. Auto jest trwałe i bardzo mało awaryjny. Który to rocznik, że taki mały przebieg?


2016 kwiecień, a to o czym piszę usłyszałem od gościa, który miał taki sam model i szybko się go pozbył. Być może, że trafił pechowo albo kupił jakiegoś szrota ale tego już mi nie zdradził. W każdym razie dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.
_________________
Świat specjalnie się nie zmienia, z młodych gniewnych zrobili się starzy wku****ni.
Powrót do góry
dr alpha

Debiutant



Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 48
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowieckie
Posiadane auto: C5 Exlusive S&S EAT6 180 KM 2016 rok & C4Cactus 1,2 82 KM 2016r.
Piwa: 0/2
Wysłany: Sro 03 Paź 2018, 13:40
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 III BlueHDI, automat 180 KM


Aha... pewnie miał... Jesteś pewien? Ja mam, obecnie ponad 50 tys. km. Na gwarancji okazało się, że uszkodzony jest intercooler. Wymieniony. Żadnych innych awarii. Poprzednie auto też c5 od nowości. Też na gwarancji 2 usterki, potem nic do przebiegu ponad 150 tys. kiedy został sprzedany. Ale jak ktoś ma wątpliwości, lepiej niech nie kupuje. Uważam, że C5 X7 zajmuje czołowe miejsce bezawaryjności. Z moich obserwacji wynika, że w autach nowych mogą się ujawnić jakieś niedoskonałości, a po niezbędnych wymianach nic z autem się nie dzieje.
_________________
Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej - Oscar Wilde.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C5 »

Opinie o samochodach Citroen C5 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta.


CitroenC4 Grand Picasso

17 900

2007r.

271 000 km

śląskie

CitroenC4 Picasso

35 000

2014r.

185 000 km

śląskie

CitroenC3 Picasso

27 777

2014r.

179 000 km

pomorskie

CitroenC4 Cactus

43 900

2015r.

100 000 km

śląskie

CitroenC4 SpaceTourer

59 800

2019r.

134 000 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System