Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C4 Picasso ) Zmiana auta na Citroen C4 Picasso czy warto?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciek Radom

Czytelnik



Dołączył: 05 Cze 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Radom
Posiadane auto: Nissan Almera N16 1,5 Dci 82Km
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 05 Cze 2018, 14:11
Temat postu:

Zmiana auta na Citroen C4 Picasso czy warto?


Witam,

Ostatnio dość długo eksploatowany mój Nissan Almera N16 1.5 Dci 82 Km chyba skłania mnie do zmiany auta. Powiem tak nie wiem sam czego chce ale samochody marki Citroen mi się podobają pod względem wizualnym jak i opinie silnikowe też są zadowalające.

Dla pomocy obecnie robię jakieś 10 w porywach 15 tyś km rocznie to nie jest dużo i wstępnie zastanawiałem się nad benzyną ale trafiło mi się ogłoszenie w rękę link poniżej:

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c4-picasso-wersja-exclusive-panoramiczny-dach-automat-jasny-srodek-ID6zyCXw.html#ee78fae63c

VIN AUTA: VF7UDRHJH45069421
Dowiedziałem się że poprzedni właściciel kupił to auto też w moim mieście i zostało sprawdzone przed zakupem w Citroen ASO OPTIMAL, użytkował go w weekendowych trasach i zostawił w rozliczeniu w salonie SSANGYONG Radom.

Otrzymałem informację jeszcze od poprzedniego właściciela że przed wymianą auta został wymieniony dwumas 5-10 tyś przebiegu przed sprzedażą.

Zdaję sobie sprawę że auto nie jest młode ale wstępny wywiad zrobiłem możliwe że pojadę jutro je obejrzeć ale chciałbym aby długoletni stażyści w użytkowaniu aut tej marki się wypowiedzieli. Auto stoi dość nie daleko ode mnie więc nie jest problemem aby tam podjechać.

Przyjmę każdą dobrą radę jak i krytykę wobec mojego wyboru.
Powrót do góry
marek_c

Auto Maniak



Dołączył: 28 Sie 2014
Posty: 1305
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pruszków
Posiadane auto: Renault Kadjar 1.6 dci
Piwa: 211/16
Wysłany: Pią 08 Cze 2018, 20:03
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Zmiana auta na Citroen C4 Picasso czy warto?


Weekendowe wypady i 250 tys km, niezłe wypady robił. Przy tak małych przebiegach chyba benzyna ( 1.8 ) będzie lepsza.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C4 Picasso »

Opinie o samochodach Citroen C4 Picasso - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C4 Picasso ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


CitroenC4

19 990

2012r.

162 000 km

wielkopolskie

CitroenDS4

49 800

2017r.

108 000 km

małopolskie

CitroenDS4

31 900

2012r.

178 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 Cactus

41 999

2015r.

88 000 km

dolnośląskie

CitroenC4 Picasso

53 900

2017r.

140 700 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System