Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C5 ) Jakiej firmy klocki i tarcze kupić?


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ jezdny-układ kierowniczy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tobiasz86

Debiutant



Dołączył: 21 Sie 2017
Posty: 47
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rymanów
Posiadane auto: C5 x7
Piwa: 0/3
Wysłany: Czw 05 Kwi 2018, 20:06
Temat postu:

Re: hamulce


kokon01 napisał:
painball napisał:
kokon01 napisał:
nie zawsze znaczy zaplacic mniej i “jesc tanie mieso”. Ja jesli chodzi o hamulce to przewaznie cokolwiek sie dzieje na czesciach z delphi. z tej samej tasmy schodza czesci orginalne, takze o jakosc sie nie przejmuje


Że co? Delphi hamulce na pierwszy montaż? Dla kogo? O.o W jakiej marce i modelu? Nawet kufa w Polskim Oplu nie pakują tego shitu na pierwszy montaż (Pomijam, że ori tarcze w astrach to porażka:P)


Nie powiedziałem że hamulce mają na pierwszy montaż. Ogólnie chodzi mi o części. Poczytaj sobie o jakości OE od nich, spełniają te same standardy co części produkowane na pierwszy montaż. Wole takie czesci o wiele bardziej jak niepewne uzywki czy chinczyki “na chwile”


Delphi w wielu samochodach idą na pierwszy montaż, firma produkuje zestawy dla wielu koncernów z ich logo, a prócz tego sprzedają pod własną marką. Nie wiem czy to ta sama jakość i standardy.
A ode mnie pytanie o zestaw brembo, jest komplet na tył za 312 http://allegro.pl/brembo-tarcze-klocki-tyl-citroen-c5-iii-290mm-i6194033358.html co sądzicie, warto?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ jezdny-układ kierowniczy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C5 »

Opinie o samochodach Citroen C5 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C5 ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ jezdny-układ kierowniczy


CitroenC4 Picasso

54 800

2018r.

141 000 km

małopolskie

CitroenC3 Aircross

62 990

2019r.

19 000 km

śląskie

CitroenC3 Picasso

16 999

2009r.

236 000 km

warmińsko-mazurskie

CitroenBerlingo

29 900

2013r.

210 725 km

warmińsko-mazurskie

CitroenXsara Picasso

7 700

2007r.

212 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System