Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C4 Picasso ) C4GP II FL - blokada drzwi dla dzieci



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jar_Kar

Czytelnik



Dołączył: 07 Wrz 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: C4GP II, 1.2, 2017
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 07 Wrz 2017, 18:20
Temat postu:

C4GP II FL - blokada drzwi dla dzieci


Witam,
Od niedawna jeżdżę C4 Grand Picasso II rocznik 2017 1.2 w wersji wyposażenia More Life i jestem zaskoczony brakiem możliwości blokwania i odblokowywania drzwi tylnych przyciskiem dostępnym dla kierowcy. Jest tylko blokada mechaniczna w drzwiach oraz automatyczna blokada drzwi po przekroczeniu 10 km/h, która blokuje jedynie otwarcie drzwi z zewnątrz (blokada antywłamaniowa przy większych prędkosciach ?!).
Jest to dobre gdy są dzieci w wieku do 3 lat, ale starsze dziecko gdy che wyjść samo z samochodu, to trzeba wyjść i samemu otworzyć drzwi lub musi otwierać okno i otworzyć drzwi od zewnątrz.
1. Czy jest tak we wszystkich wersjach nowych Picasso? (znalazłem na forum że w starszych wersjach było to możliwe)
2. Czy można to łatwo przeprogramować żeby przycisk blokady drzwi lub blokady okien blokował otwarcie drzwi od środka?
Powrót do góry
neswiedz

Czytelnik



Dołączył: 05 Paź 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa/Mazowieckie
Posiadane auto: Citroen C4 picasso 2 1.6THP
Piwa: 0/1
Wysłany: Czw 09 Lis 2017, 00:56
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) C4GP II FL - blokada drzwi dla dzieci


Czy ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć czy w C4 picasso II jest taka funkcja jak blokowanie otwierania drzwi tylnych przyciskiem do blokowania szyb tylnych na panelu kierowcy?

Obecnie jeżdże C4 Picasso II (2013) i brakuje mi tego. Przycisk do blokowania okien nie blokuje drzwi.
Wcześniej jeździłem C4 Picasso I (2012) i ten przycisk blokował zarówno sterowanie oknami z tyłu jak i możliwość otwierania drzwi od wewnątrz.
Analogicznie mam w rodzinie blizniaczy model - peugeocie 5008 (2014) i tam też przycisk blokuje i okna i otwieranie drzwi. Ciekawe czy PSA zrezygnował z tej funkcji??
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C4 Picasso »

Opinie o samochodach Citroen C4 Picasso - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C4 Picasso ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.


CitroenC5

17 900

2012r.

323 000 km

wielkopolskie

CitroenC4

33 333

2017r.

217 000 km

kujawsko-pomorskie

CitroenC4 Aircross

38 900

2012r.

211 000 km

łódzkie

CitroenC4 Picasso

38 800

2015r.

140 000 km

małopolskie

CitroenC4 Grand Picasso

49 800

2017r.

152 000 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System