Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C5 ) Prośba o sprawdzenie auta



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damianpaj

Czytelnik



Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gnojnik/Brzesko/Małopolska
Posiadane auto: Seat Leon 1.6 SR AKL 2000
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 22 Maj 2017, 18:30
Temat postu:

Prośba o sprawdzenie auta


Witam wszystkich.

Chciałbym Was prosić o pomoc przy sprawdzeniu auta, mam nadzieje, że będzie ktoś z Was w stanie coś więcej powiedzieć o tym Citroenie lub chociaż o tym dealerze.

Oto link:

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-lift163psnaviskorael-fotxenonledvat23-sliczny-ID6yTorB.html

Bardzo nie podoba mi się ten przycisk od bagażnika jest strasznie porysowany więc nie wiem czy tam coś nie było kombinowane.

Jeśli byłby ktoś w stanie coś więcej powiedzieć byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam
Damian Pajonk
Powrót do góry
costam000

Auto Maniak



Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 1596
Skąd jesteś (miejscowość / region): silesia ;)
Posiadane auto: C4 GP 1.6 HDI 2009 Exclusive
Piwa: 307/4
Wysłany: Pon 22 Maj 2017, 20:27
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Prośba o sprawdzenie auta


poklep w necie o tym komisie - ogólnie 'perełki'....

przycisk klapy - auto najprawdopodobniej było taksówką, stąd zniszczony przycisk i ogólnie cała tapicerka bagażnika (widać na zdjęciu kawałek plastiku)

do tego sprzedaż na FV23% czyli kupione od firmy, pewnie na aukcji poleasingowej, czyli znowu wraca jakaś taksówka albo eksploatowana służbówka

ponadto zobacz ile kosztują podobne auta za granicą i sam wyciągnij wnioski..... http://bit.ly/2rIY7ej
Powrót do góry
damianpaj

Czytelnik



Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gnojnik/Brzesko/Małopolska
Posiadane auto: Seat Leon 1.6 SR AKL 2000
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 22 Maj 2017, 21:46
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Prośba o sprawdzenie auta


Dlatego bardzo mnie to niepokoi właśnie a szukam cytrynki do 40k i chciałbym aby była po lifcie w manualu, miała półskóry i navi.

Ceny za granicą są całkiem podobne przynajmniej jeśli chodzi o taki przebieg.


Znalazłem jeszcze jedną ofertę a piszę do Was dlatego, że mam kawał drogi do Warszawy i nie chcę się pchać 300 km na marne.

http://mixcar.gratka.pl/ogl/22070497.html#c92cdf7da2e60420,1

Z tamtego ogłoszenia zrezygnuję od razu, skoro w ogóle są jakieś podejrzenia, że jeździło jako taxi. Zresztą widać, że ta tapicerka nie jest w najlepszym stanie.

Gdyby ktoś z Was znalazł jakieś ogłoszenie godne uwagi (Niemcy, Austria) to byłbym bardzo wdzięczny.
Powrót do góry
Mariusz M

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 11 Kwi 2014
Posty: 266
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mogilno/Bydgoszcz
Posiadane auto: Peugeot 308 1.5 HDI AT6
Piwa: 11/5
Wysłany: Sro 24 Maj 2017, 15:56
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Prośba o sprawdzenie auta


Może trochę odbiegnę od tematu, ale nie tak dawno oglądałem Top Gear 24, gdzie testowano auta z przebiegiem rzędu wielkości z Ziemi na Księżyc i z powrotem, czyli w okolicach 800 tys - Volvo V70, okular 220 CDI i taxi londyńskie. Powiem tak, podobne lub nawet starsze (z wyjątkiem TAXI) w naszych komisach stoją zawsze z przebiegiem z jedynką z przodu. To tak daje mi do myślenia w kwestii magicznych przebiegów.
Osobiście, ja nigdy nie kupię auta z komisu. Mam kilku znajomych z branży i wiem jak to działa.
Dla jasności, nie wrzucam wszystkich do jednego worka, ale wielokrotnie widziałem jak działa branża i na czym się tak naprawdę zarabia.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C5 »

Opinie o samochodach Citroen C5 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta.


CitroenC4 Picasso

36 900

2014r.

193 000 km

mazowieckie

CitroenC5

23 900

2011r.

271 458 km

mazowieckie

CitroenDS5

45 900

2013r.

197 000 km

śląskie

CitroenC3 Aircross

47 900

2017r.

152 000 km

mazowieckie

CitroenC4 Cactus

62 000

2019r.

90 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System