Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C4 ) Kreski na wyświetlaczu



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 ) Wnętrze-klimatyzacja-konsola-nawiew
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cytruscytryna

Czytelnik



Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Toruń
Posiadane auto: Citroen C4 I 1.6 2008
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 21 Kwi 2017, 13:50
Temat postu:

Kreski na wyświetlaczu


Witam,
wczoraj w moim Citroenie C4 (I, 2008, 1.6 hdi, 90km) pojawił się problem z wyświetlaczem (Środkowy wyświetlacz na konsoli centralnej obsługuje radio
i komputer pokładowy). Otóż na górze, w miejscu gdzie wyświetlana jest temperatura, przez całą szerokość wyświetlacza pojawiły się kreski lub w zasadzie "ubytki" wyświetlacza. Bo są to braki w postaci kresek, więc kreski nie są widoczne.
Trochę zawile to wytłumaczyłem, ale chodzi mi tylko o nakreślenie problemu. Czy ktoś miał może podobny przypadek ? Czy to jakiś błąd, który można naprawić czy raczej wyświetlacz został uszkodzony ? Dodam, że odłączałem akumulator (łudząc się, że to pomoże), ale niestety bez zmian. Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam.
[/img]
Powrót do góry
kuinamor

Dyskutant



Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 73
Skąd jesteś (miejscowość / region): Józefów / Mazowsze
Posiadane auto: Citroen, C5, sedan, 2,0 Pb, 2008
Piwa: 4/2
Wysłany: Pią 21 Kwi 2017, 18:04
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Kreski na wyświetlaczu


Mam to samo w C5. Pojawiło się latem zeszłego roku. Zimą był spokój, teraz, gdy zrobiło się cieplej, problem powrócił. Kupiłem nawet używany wyświetlacz, ale okazał się on być od C4-ki i przestało działać łącze wi-fi, więc musiałem go zwrócić.
Wydaje mi się że problem ma związek z połaczeniami na krawędziach folii wyświetlacza.
_________________
A ja sobie płynę. I płynę.
Powrót do góry
Cytruscytryna

Czytelnik



Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Toruń
Posiadane auto: Citroen C4 I 1.6 2008
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 24 Kwi 2017, 13:40
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Kreski na wyświetlaczu


Może to banalne pytanie, ale nie znam się, więc wolę zapytać. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić różnicę między rodzajami wyświetlacza w C4 ? Chodzi mi dokładnie o naklejkę z tyłu wyświetlacza. Na moim jest coś takiego: JCE-EMF C- ABA CEM1. Natomiast widziałem wiele wyświetlaczy gdzie były różne symbole. Czym one się różnią ? Czy np. mogę zamontować sobie wyświetlacz z symbolem: JCE-EMF C- AB CEMO i wszystko będzie poprawnie wyświetlane? Z góry dziękuję za odpowiedź Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 ) Wnętrze-klimatyzacja-konsola-nawiew Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C4 »

Opinie o samochodach Citroen C4 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C4 ) Wnętrze-klimatyzacja-konsola-nawiew


CitroenC4 Picasso

27 900

2012r.

184 000 km

śląskie

CitroenC4

12 900

2009r.

208 300 km

śląskie

CitroenC4 Picasso

16 900

2007r.

230 000 km

śląskie

CitroenC4 Cactus

43 900

2015r.

100 000 km

śląskie

CitroenC3

12 990

2013r.

73 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System