Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Transit 2

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 2118
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podlaskie
Posiadane auto: Peugeot 106, Ford mondeo, Transit, Mercedes sprinter, Opel Vectra 2.0 tdi. Obecnie posiadam Forda Transit 2.0 tdi 300 rok 2003., Peugeot 206 1.1 2002 rok, Citroen c5 2.0 hdi 2002 rok.
Piwa: 102/6
Wysłany: Wto 06 Gru 2016, 12:47
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


Koledzy, nie o to tutaj całkiem chodzi, bo jeśli człowiek chce kupić dane auto, to zawsze można zasięgnąć opinii użytkowników, prawda.
Dlaczego wielu osób nie może uzyskać na tym forumopinie użytkowników, czy naprawdę kogoś interesuje w tym momencie strony linków auta, przecież każdy wie gdzie szukać i każdy również wie, że oglądając choćby ogłoszenie, to bez oględzin niczego nie wskóramy, bo cóż to za rada: Kupuj auto, brak wyposażenia albo jak napisano:
Cytat:
Z linku, który podał kolega silnik jest stwożony do gazu
No tak, w takim razie można mieć wrażenie, że jeśli linku nie ma, to auto nie jest stworzony do gazu. Czy ktoś w ogóle się zastanawia?. (Jak dla mnie, bezsens)
Natomiast, kolego SoulRea, nikt nie każe pisać tylko wyłącznie wady, bo są plusy i minusy, gdzie wielu użytkowników chciałoby minimum wiedzieć rzeczywistą użytkowania auta, choćby: Jakie zużycie paliwa rzeczywistą, jak się prowadzi autem, jakie częste usterki powodują podczas użytkowania i wiele inny na temat auta.
A więc, jeśli ktoś jest zainteresowany danym autem, to czytając wielu użytkowników opinii, to zawsze będzie wiedział na czym stoi i na co ma się przygotować kupując auto, bo miłośnika citroenów nie zaszkodzi nawet kupić auta z wadą, prawda. (dowodem jest na to, że ja sam osobiście kupiłem citroena z automatyczną skrzynią biegów i mimo wielu użytkowników pisało, że są awaryjne, co nie jest do końca prawdą). Tak samo jest ze wspomnianym wersji modelu picasso, co szkodzi napisać o aucie z użytkowania. (Pytam grzecznie)
Koledzy, naprawdę nie jest mi zrozumiane, o czym właśnie napiszę: Czy, jeśli wam coś zainteresuje cokolwiek i szukacie daną rzecz, to co wolicie (przykładowo szukamy silnik):
1. W ogłoszeniu zamiast silnik, to pokazuje osłona silnika.
2. W ogłoszeniu zamiast silnik, to pokazuje sprzedaż całego pojazdu.
3. W ogłoszeniu zamiast silnik, to pokazuje ocena auta.
4. W ogłoszeniu pokazuje same silniki wybranego do swojego auta.

A więc, jaka prawidłowa byłaby odpowiedź, to samo dotyczy z tym działem i jeżeli uważacie, że nie mam racji, to wasza odpowiedź na wyżej zadane pytanie byłoby pierwsze trzy prawidłowe odpowiedzi i o to wam chodzi, tak?. Wink

Pozdrawiam.
_________________
Każda rada jest dobra, ale odpisanie jak zostało naprawione to też dobra rada.
Szczęśliwego Nowego Jorku.
Powrót do góry
mario_p

Stały Bywalec



Dołączył: 26 Mar 2014
Posty: 205
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk/Bytom
Posiadane auto: c4GP2\' 2014 2.0 Exclusive / Jazz 2002
Piwa: 7/6
Wysłany: Wto 06 Gru 2016, 17:09
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


Ja mam jedno pytanie, Ty to piszesz za pomocą google translator? Wink
Bez urazy oczywiście ale nie mogę za bardzo tego ogarnąć.
Powrót do góry
Transit 2

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 2118
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podlaskie
Posiadane auto: Peugeot 106, Ford mondeo, Transit, Mercedes sprinter, Opel Vectra 2.0 tdi. Obecnie posiadam Forda Transit 2.0 tdi 300 rok 2003., Peugeot 206 1.1 2002 rok, Citroen c5 2.0 hdi 2002 rok.
Piwa: 102/6
Wysłany: Wto 06 Gru 2016, 19:58
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


Napisał:mario_p
Cytat:
google translator?
Co to jest?, nie ma czegoś takiego.

Napisał:mario_p
Cytat:
Bez urazy oczywiście ale nie mogę za bardzo tego ogarnąć.
Wzajemnie, bo ja rozumiem, że będąc ze Śląska trudno wymawiać w języku Polskim, a co mówić czytać. A i żeby napisać:"oczywiście ale", stawiamy w tym zadaniu przecinek.
Ależ cóż, jesteś następną osobą, która również nie potrafi ocenić swoje auto. (spoko)

Powodzenia, bo widzę, że dalsza dyskusja i tak nie ma sensu, a i szkoda nabijać na czyjąś głupotę.

Pozdrawiam.
_________________
Każda rada jest dobra, ale odpisanie jak zostało naprawione to też dobra rada.
Szczęśliwego Nowego Jorku.
Powrót do góry
__Robert__

Auto Maniak



Dołączył: 15 Lut 2014
Posty: 3339
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Citroen C5 X7 Tourer Exclusive 2.0 16V LPG
Piwa: 178/11
Wysłany: Wto 06 Gru 2016, 20:09
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


mario_p to czytaj ze zrozumieniem, ja doskonale wiem o czym pisze kolega Transit i wiem o co mu chodzi. Chodzi mu o to, że wchodząc w dział "Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników" dowiemy się o danym modelu.
Panowie proponuję zakończyć tę romowę, bo nas moderator za jaja powiesi Very Happy Kolega turek61 jak kupi to się pochwali nowym nabytkiem i napewno opisze wrażenia właśnie w tym dziale. Amen.
Powrót do góry
SoulRea

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 466
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Citroen C4 Grand Picasso 2.0, Freelander TD4 lift.
Piwa: 20/1
Wysłany: Wto 06 Gru 2016, 22:27
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


Nom starczy już tego.
_________________
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
Reklama








Wysłany: Wto 06 Gru 2016, 22:27
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
mario_p

Stały Bywalec



Dołączył: 26 Mar 2014
Posty: 205
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk/Bytom
Posiadane auto: c4GP2\' 2014 2.0 Exclusive / Jazz 2002
Piwa: 7/6
Wysłany: Wto 06 Gru 2016, 23:03
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


Oki, zostałem wywołany do tablicy więc ostatni OT.
Wiem dobrze o czym pisze transit, ale pisze w każdym poście tak że oczy bolą. Ale nawet "jo, hanys ze ślonska umia to przeczytać i zrozumieć ale to sie kupy i dupy niy trzimo".
Poza tym udziela sie w wątku C4P nie mając tego auta więc sorry.
Trochę zaściankowe myślenie o hanysach Transit, mam rodzinę i wielu znajomych z innych rejonów Polski i nigdy nikogo w ten sposób nie szufladkuję, to się z wychowaniem dostaje...
Transit, taka mała wskazówka:
https://translate.google.pl/

Robert, na każdym forum admini zawsze pilnują, aby pisać po polsku i do tego się odniosłem - w sumie żartem (czasem umiem coś napisać po polsku, chyba) Wink

pozdrawiam, Mariusz
off OT Smile
Powrót do góry
Transit 2

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 2118
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podlaskie
Posiadane auto: Peugeot 106, Ford mondeo, Transit, Mercedes sprinter, Opel Vectra 2.0 tdi. Obecnie posiadam Forda Transit 2.0 tdi 300 rok 2003., Peugeot 206 1.1 2002 rok, Citroen c5 2.0 hdi 2002 rok.
Piwa: 102/6
Wysłany: Sro 07 Gru 2016, 12:29
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


mario_p napisał:
Oki, zostałem wywołany do tablicy więc ostatni OT.
Wiem dobrze o czym pisze transit, ale pisze w każdym poście tak że oczy bolą. Ale nawet "jo, hanys ze ślonska umia to przeczytać i zrozumieć ale to sie kupy i dupy niy trzimo".
Poza tym udziela sie w wątku C4P nie mając tego auta więc sorry.
Trochę zaściankowe myślenie o hanysach Transit, mam rodzinę i wielu znajomych z innych rejonów Polski i nigdy nikogo w ten sposób nie szufladkuję, to się z wychowaniem dostaje...
Transit, taka mała wskazówka:
https://translate.google.pl/

Robert, na każdym forum admini zawsze pilnują, aby pisać po polsku i do tego się odniosłem - w sumie żartem (czasem umiem coś napisać po polsku, chyba) Wink

pozdrawiam, Mariusz
off OT Smile

No cóż, widać, że regulamin 6 nie obowiązuje Ciebie, hmm.
Choć pozwolę trochę, skoro padło taka mowa. Otóż kolego Mariusz, nie korzystam z translate,google.pl, to raz.
Drugie, skąd takie podejście, czyli ma się rozumieć, że jak z Podlasia to już ruski, znam takie podejście. (Bywam często na zachodzie Polski i spotkałem się już z takim podejściem, więc wiem coś na ten temat.)
Otóż kolego Mariusz, nie jestem obywatelem z Białorusi ani z Rosji, ale zazdroszczę im, a że mieszkam na wschodzie Polski, to nie oznacza Ruski i napiszę Tobie, że jako Polak Polakowi, byś się wstydził, pisząc takie kompromitacje i świadczy tylko o jednym, nie jesteś prawdziwym rodowitym Polakiem.
Nadmieniam, że nie bardzo rozumiem podejście Polaków do swoich rodaków i nie bardzo rozumiem podejście między zachodnim a wschodnim stroną Polaków. (Szkoda tylko jedno, że to tylko Polak potrafi podzielić Polskę, a nie jakiś inny kraj.), smutne, ale prawdziwe.
Nie będę przytaczał po czyimś słowa, ale jeśli mówi Ci coś Witkowo (koło Gniezna.), to powinieneś wiedzieć.

Pozdrawiam.

Ps. Prosiłbym moderatora o zrozumienie, dlaczego musiałem odpowiedzieć, bo o otóż, nie mogę czasem znieść, jak sami Polacy dzielą Polskę.
Wiem, że nie na temat, ale dziwię się dlaczego pozwalane atakowanie na inną osobę, jakim użył słowem kolega mario_p, z punktu regulaminu 6. Bo tu już jest kompromitacja ze strony kolegi mario_p, w moją stronę, a tylko dlatego, że jestem ze wschodu. Co jednocześnie prosiłbym całościowo usunięcie postu. Pozdrawiam, Adam.
_________________
Każda rada jest dobra, ale odpisanie jak zostało naprawione to też dobra rada.
Szczęśliwego Nowego Jorku.
Powrót do góry
mario_p

Stały Bywalec



Dołączył: 26 Mar 2014
Posty: 205
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk/Bytom
Posiadane auto: c4GP2\' 2014 2.0 Exclusive / Jazz 2002
Piwa: 7/6
Wysłany: Sro 07 Gru 2016, 13:38
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


Hej Transit, przeczytaj jeszcze raz albo i dwa poprzednie posty, potem się zastanów czy piszesz odpowiedzi na moje posty, nie wiem teraz o co Tobie chodzi, czy ja gdzieś coś pisałem skąd ty jesteś? Jak masz do mojego pochodzenia jakieś ale to pisz na priv, może mod nie usunie tej wymiany zdań zanim zdążysz ją zrozumieć? Pozdrawiam
Powrót do góry
SoulRea

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 466
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Citroen C4 Grand Picasso 2.0, Freelander TD4 lift.
Piwa: 20/1
Wysłany: Sro 07 Gru 2016, 14:20
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


Sorry Transit ale przejrzyj temat od początku. Do puki nie wtrąciłeś swoich 3 kiepskich zdań temat rozwijał się prawidłowo. Walisz łamaniem regulaminu, a sam robisz to wielokrotnie. Czy to jak ująłem wcześniej jesienne przesilenie czy kobita Cie zaniedbuje nocami mam to osobiście serdecznie w [cenzura], nie mój problem. Masz zły dzień nie siadaj do forum. Nie pijesz i chwała Ci za to, piona ode mnie. Ale może czasem lepiej obejrzeć jakiś kretyński film Hollywood nisz pisać bzdury.


Staramy się naświetlić na forum sytuacje ludziom, tym którzy nie maja o czymś pojęcia i skoro pytają jest to dla nich widocznie temat tabu. Wydaje mi się że gorsi są ci co dużo piszą, a tak naprawdę maja tyle pojęcia co świnia na lataniu.
Myślę, wręcz jestem przekonany że jeśli każdy z nas wyda swoja opinie wiele to wyjaśni osobie postronnej, a jeśli nie to choć da jej do myślenia.
_________________
Powrót do góry
Transit 2

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 2118
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podlaskie
Posiadane auto: Peugeot 106, Ford mondeo, Transit, Mercedes sprinter, Opel Vectra 2.0 tdi. Obecnie posiadam Forda Transit 2.0 tdi 300 rok 2003., Peugeot 206 1.1 2002 rok, Citroen c5 2.0 hdi 2002 rok.
Piwa: 102/6
Wysłany: Sro 07 Gru 2016, 15:42
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


Kolego SoulRea do Ciebie nic nie mam, za to, do kolegi mario_p mam.

Kolego Mariusz, dziwne, że nie wiesz o kogo chodzi, gdzie masz cytat i pod niej masz opis. (czy to jest trudne dla Ciebie)


Cytat:
czy ja gdzieś coś pisałem skąd ty jesteś?
Nie napisałeś, skąd jestem, ale podając stronę: https://translate.google.pl/ , o czymś mówi i nie myśl raptem, że nie wiem, o co chodzi, bo odebrałem to, jako że swój język tłumaczę na Polski, a więc skoro podajesz taką stronę, to najwyraźniej odebrałeś, że jestem Ruski albo jak inni piszą, że piję i nie mam co robić. Tak więc zastanów się kolego mario_p najpierw co piszesz i podajesz, bo to nie jest do śmiechu. A tym bardziej na forum.
Cytat:
Walisz łamaniem regulaminu, a sam robisz to wielokrotnie.
Tak, ale łamię regulamin wtedy, kiedy muszę odpisywać na durne odpowiedzi, czy ja kiedykolwiek pierwszy zaczynałem, pisząc komuś: Że pije lub inne treści podając stronę tak jak kolega mario_p. Pytam koledzy was, jeśli nikt nie potrafi uszanować lub w innym sposób, to po co pisać w ogóle takie rzeczy?.
Wiem kolego mario_p, że koledzy będą Ciebie bronić, ale proponuję wszystkim kolegom odebrać w drugą stronę, czyli, do siebie.

Ps. To ostatni mój post w tym poście, powodzenia. A i jeszcze, nic nie mam do nikogo kto i skąd pochodzi, ale nigdy nie podałem i nie podam taką stronę jak kolega mario_p dla będącego rodaka z Polski. Chyba że będzie to obcokrajowiec, który nie zna Polskiego, to wtedy zaproponuję taką stronę.
_________________
Każda rada jest dobra, ale odpisanie jak zostało naprawione to też dobra rada.
Szczęśliwego Nowego Jorku.
Powrót do góry
mario_p

Stały Bywalec



Dołączył: 26 Mar 2014
Posty: 205
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk/Bytom
Posiadane auto: c4GP2\' 2014 2.0 Exclusive / Jazz 2002
Piwa: 7/6
Wysłany: Sro 07 Gru 2016, 16:25
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


Transit, napisze jeszcze raz, to skąd jesteś nie ma dla mnie znaczenia, wcześniej spytałem czy używasz google translate bo piszesz jak obcokrajowiec za pomoca tłumacza, albo masz dysleksję, albo nie czytasz tego co piszesz.
Ja po prostu chciałem zwrócić uwagę na twoje chaotyczne pisanie postów, NIC WIĘCEJ!
Napisałeś że nie wiesz co to google translate to podałem link, i nic innego nie miałem na myśli, a ty zachowujesz się jak jakiś ksenofob.
To nie miało żadnego podtekstu regionalnego, sam zacząłeś mnie wyzywać że Ślązak nie umie czytać itp, nie chce mi się teraz cytować tych śmieci. Podnosisz lament nie wiadomo o co, że Cię obraziłem? Zmiłuj się, Ty jak dobra zmiana coś przeczytałeś i resztę sobie dopowiedziałeś, że tak jest i nie może być inaczej - bo tak Wink Złe wnioski wyciągasz z tego co czytasz, nie szukaj drugiego dna na siłę...
pozdrawiam
Powrót do góry
Transit 2

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 2118
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podlaskie
Posiadane auto: Peugeot 106, Ford mondeo, Transit, Mercedes sprinter, Opel Vectra 2.0 tdi. Obecnie posiadam Forda Transit 2.0 tdi 300 rok 2003., Peugeot 206 1.1 2002 rok, Citroen c5 2.0 hdi 2002 rok.
Piwa: 102/6
Wysłany: Sro 07 Gru 2016, 17:12
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


Cytat:
Transit, napisze jeszcze raz, to skąd jesteś nie ma dla mnie znaczenia, wcześniej spytałem czy używasz google translate bo piszesz jak obcokrajowiec za pomoca tłumacza, albo masz dysleksję, albo nie czytasz tego co piszesz.
Aha, chodzi o pisanie, to ja zapytam wszystkich, czy ja jestem jakimś pisarzem książek?. Następna sprawa, dlaczego pilnujecie mojego pisma, a nie swoje, bo zauważyłem również popełniane przez Ciebie kolego mario_p gramatykę i Ty chcesz, żebym ja rozumiał Twojego pisma?. To skoro nikt mojego pisma nie rozumie, to ja ma rozumieć Twojego pisma według Twojego uznania, to jak kto jest w końcu?. Choć rzekomo mojego pisma nikt nie rozumie, ale jak mam czyjeś rozumieć popełniane wiecznie gramatykę, nie wspominając ortografię. A więc pytanie, jak się odniesiemy do pisma w tym poście?. Bo również mógłbym w każdym poście napominać, że ja z błędami Twoimi również nie rozumiem, oraz, o czym ktoś pisze i co? Ładnie byłoby, chyba, Nie, prawda.
_________________
Każda rada jest dobra, ale odpisanie jak zostało naprawione to też dobra rada.
Szczęśliwego Nowego Jorku.
Powrót do góry
mario_p

Stały Bywalec



Dołączył: 26 Mar 2014
Posty: 205
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk/Bytom
Posiadane auto: c4GP2\' 2014 2.0 Exclusive / Jazz 2002
Piwa: 7/6
Wysłany: Sro 07 Gru 2016, 22:01
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


Kurcze, nie widzisz że jakiś jad z Ciebie wypływa?
Ja piszę do Ciebie, abyś zrozumiał że nie robię "wycieczek" ksenofobicznych, a Ty dalej się pieklisz, sorry ale więcej nie odpiszę na Twoje posty bo szukasz dziury w całym i nie jesteś samokrytyczny. Ja nie jestem profesor Miodek i nie wymagam od innych pisowni na poziomie Mickiewicza, sam też robię błędy, nie napisałem tego złośliwie a widzę że się zagotowałeś, ale ja jestem wzrokowcem i Twoje posty są masakrycznie niespójne, nie wiem czemu. Dlatego napisałem czy używasz tłumacza, to tak jak ja bym chciał pisać na nie wiem, czeskim forum to by chyba podobnie wyglądało. Uwierz że nawet nie patrzyłem w profil skąd jesteś, sam mi to napisałeś, dla Ciebie to jakaś różnica skąd ktoś pochodzi czy mieszka jak odpowiadasz? A gdybym w profilu wpisał Podlaskie to co? Byłbym dobry?
Pisz dalej, dawaj rady innym ale nie bądź przemądrzały i nie rzucaj się na innych wytykając im błędy ale nie widząc swoich - jak mają swoje zdanie...
peace Smile
...ciągle pozdrawiam
Laughing
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
SoulRea

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 466
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Citroen C4 Grand Picasso 2.0, Freelander TD4 lift.
Piwa: 20/1
Wysłany: Sro 07 Gru 2016, 22:20
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


W ramach pojednania polecam film na ostudzenie nerwów

http://kokosik1207.pl/1178-morgan.html
_________________
Powrót do góry
Transit 2

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 2118
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podlaskie
Posiadane auto: Peugeot 106, Ford mondeo, Transit, Mercedes sprinter, Opel Vectra 2.0 tdi. Obecnie posiadam Forda Transit 2.0 tdi 300 rok 2003., Peugeot 206 1.1 2002 rok, Citroen c5 2.0 hdi 2002 rok.
Piwa: 102/6
Wysłany: Czw 08 Gru 2016, 00:48
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


No i widzisz kolego SoulRea, nie dość że koledze mario_p nie chce się czytać i zrozumieć.
Cytat:
Kurcze, nie widzisz że jakiś jad z Ciebie wypływa?
Ze mnie?. Laughing Laughing

W takim razie prościej napiszę:
1>(abyś zrozumiał że nie robię "wycieczek" ksenofobicznych,) Przyjąłem to, czytając dwa posty wyżej i gdzie widzisz przedostatnim poście, że nadal ciebie podejrzewam?.
2>(a Ty dalej się pieklisz,) Sam teraz się pieklisz, bo nie sztuka było napisać dla ciebie, co?.
3>(ale ja jestem wzrokowcem i Twoje posty są masakrycznie niespójne, nie wiem czemu.) Dobrze (bo już nie mam siły), w takim razie zapytam Ciebie, a Twoje jakie pismo wyglądają?. Spójne, czy niespójne?.
A więc, będąc Twoim charakterem. Nie wiem też, czemu również tak piszesz, a za chiny Twoje pisma nie rozumiem. (Fajnie i chciałbyś tak w każdym poście?.)
4>(czeskim forum to by chyba podobnie wyglądało. )A Ty, po jakiemu piszesz?, czy Ty myślisz, że inaczej piszesz, bo choć u mnie ortografia lepsza niż Twoja. ( Jak się czujesz teraz, głupio, no chyba, że nic już Ciebie nie bierze Laughing).
5>(A gdybym w profilu wpisał Podlaskie to co? Byłbym dobry? ). Też nie.
6>( ale nie bądź przemądrzały i nie rzucaj się na innych wytykając im błędy ale nie widząc swoich - jak mają swoje zdanie... ). Nie zamierzam być przemądrzałym, ale na pewno mam więcej racji niż Ty. Twisted Evil
A jeśli chodzi o rację, to w danym dziale jak tym, to jednak mam rację i wielu potwierdzą, chyba że komuś nie na rękę wychodzi, co będzie twierdził co innego. Wink
Reasumując: Po co Ci było zaczepiać pisownią, gdzie właściwie sam wiele, wiele popełniasz, a po tym wszystkim wracasz do punktu 2. A nawet jeśli byłby czeski, to zawsze bez błędów gramatyki i ortografii.
A więc do kogo teraz masz pretensję?.
Myślę, że tym razem jasno napisałem, czy też ciemno. Twisted Evil

Pozdrawiam.

Ps. Nadal nie piszesz o swoim aucie w tym dziale , hmm.
_________________
Każda rada jest dobra, ale odpisanie jak zostało naprawione to też dobra rada.
Szczęśliwego Nowego Jorku.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C4 Picasso »

Opinie o samochodach Citroen C4 Picasso - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C4 Picasso ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


CitroenDS4

53 900

2015r.

190 000 km

mazowieckie

CitroenC3

54 990

2020r.

47 000 km

śląskie

CitroenC3 Picasso

27 777

2014r.

179 000 km

pomorskie

CitroenC3

51 900

2020r.

22 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 Grand Picasso

51 800

2018r.

171 000 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System