Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C5 ) Diagnostyka i ew. dolewka Eolys w Częstochowie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Silnik Diesel-uklad chłodzenia -układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mielinski

Czytelnik



Dołączył: 29 Lis 2015
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Częstochowa
Posiadane auto: Citroën C5 Exclusive 2.2HDi BiTurbo 2007
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 30 Lis 2015, 22:22
Temat postu:

Diagnostyka i ew. dolewka Eolys w Częstochowie


Witam

Jak w temacie, poszukuję kogoś w okolicach Częstochowy, kto ma Lexię i zechciałby zdiagnozować w wolnej chwili mojego C5. Zależy mi przede wszystkim na sprawdzeniu poziomu Eolys (w ASO życzą sobie 120PLN za samo podpięcie do kompa i ok. 700 za dolewkę Eolys), a jeśli będzie go mało, fajnie byłoby zrobić dolewkę... Podejmie się ktoś Smile?

Pozdrawiam,
Mateusz
Powrót do góry
Mariusz M

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 11 Kwi 2014
Posty: 266
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mogilno/Bydgoszcz
Posiadane auto: Peugeot 308 1.5 HDI AT6
Piwa: 11/5
Wysłany: Wto 01 Gru 2015, 12:44
Temat postu:

Re: Diagnostyka i ew. dolewka Eolys w Częstochowie


mielinski napisał:
Witam

Jak w temacie, poszukuję kogoś w okolicach Częstochowy, kto ma Lexię i zechciałby zdiagnozować w wolnej chwili mojego C5. Zależy mi przede wszystkim na sprawdzeniu poziomu Eolys (w ASO życzą sobie 120PLN za samo podpięcie do kompa i ok. 700 za dolewkę Eolys), a jeśli będzie go mało, fajnie byłoby zrobić dolewkę... Podejmie się ktoś Smile?

Pozdrawiam,
Mateusz


Nie jestem w 100% pewny, ale poprzez podpięcie LEXII nie sprawdzisz ile dokładnie zostało Tobie płynu, gdyż może być taka sytaucja jak u mnie, tzn. miałem litr dodatku (zlany ze zbiorniczka) a komp pokazywał mi info o niskiej zawartości płynu, dlatego, że poprzedni właściciel dolał dodatek i nie zmienił parametrów LEXIą. Więc chyba będzie trzeba poprostu zlać i sprawdzić. Co do kosztów, to na allegro masz zestaw dolewkowy 3 litry za ok 500 zł, na forum jest dołączona instrukcja ze zdjęciami jak uzupełnic płyn. Pozostanie Ci tylko znalezienie kokoś z LEXIą w celu adaptacji. Co do specjalistów od Cytronów z okolic Częstochowy to jest jeden: Pan Stanisław z okolic Mstowa, a nr tel. znajdziesz na stronie tanienabijanie.pl
Powrót do góry
mielinski

Czytelnik



Dołączył: 29 Lis 2015
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Częstochowa
Posiadane auto: Citroën C5 Exclusive 2.2HDi BiTurbo 2007
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 01 Gru 2015, 14:37
Temat postu:

Re: Diagnostyka i ew. dolewka Eolys w Częstochowie


Mariusz M napisał:
Nie jestem w 100% pewny, ale poprzez podpięcie LEXII nie sprawdzisz ile dokładnie zostało Tobie płynu, gdyż może być taka sytaucja jak u mnie, tzn. miałem litr dodatku (zlany ze zbiorniczka) a komp pokazywał mi info o niskiej zawartości płynu, dlatego, że poprzedni właściciel dolał dodatek i nie zmienił parametrów LEXIą. Więc chyba będzie trzeba poprostu zlać i sprawdzić. Co do kosztów, to na allegro masz zestaw dolewkowy 3 litry za ok 500 zł, na forum jest dołączona instrukcja ze zdjęciami jak uzupełnic płyn. Pozostanie Ci tylko znalezienie kokoś z LEXIą w celu adaptacji. Co do specjalistów od Cytronów z okolic Częstochowy to jest jeden: Pan Stanisław z okolic Mstowa, a nr tel. znajdziesz na stronie tanienabijanie.pl


Auto mam 1000% pewne, nie była robiona dolewka. O Panu Stanisławie już czytałem tutaj na forum zanim kupiłem swoją Cytrynę - myślałem, że zajmuje się tylko zawieszeniami? Czyli można do niego się zwrócić o dolanie Eolys i zaprogramowanie dolewki?
Powrót do góry
Mariusz M

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 11 Kwi 2014
Posty: 266
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mogilno/Bydgoszcz
Posiadane auto: Peugeot 308 1.5 HDI AT6
Piwa: 11/5
Wysłany: Wto 01 Gru 2015, 15:06
Temat postu:

Re: Diagnostyka i ew. dolewka Eolys w Częstochowie


mielinski napisał:
Mariusz M napisał:
Nie jestem w 100% pewny, ale poprzez podpięcie LEXII nie sprawdzisz ile dokładnie zostało Tobie płynu, gdyż może być taka sytaucja jak u mnie, tzn. miałem litr dodatku (zlany ze zbiorniczka) a komp pokazywał mi info o niskiej zawartości płynu, dlatego, że poprzedni właściciel dolał dodatek i nie zmienił parametrów LEXIą. Więc chyba będzie trzeba poprostu zlać i sprawdzić. Co do kosztów, to na allegro masz zestaw dolewkowy 3 litry za ok 500 zł, na forum jest dołączona instrukcja ze zdjęciami jak uzupełnic płyn. Pozostanie Ci tylko znalezienie kokoś z LEXIą w celu adaptacji. Co do specjalistów od Cytronów z okolic Częstochowy to jest jeden: Pan Stanisław z okolic Mstowa, a nr tel. znajdziesz na stronie tanienabijanie.pl


Auto mam 1000% pewne, nie była robiona dolewka. O Panu Stanisławie już czytałem tutaj na forum zanim kupiłem swoją Cytrynę - myślałem, że zajmuje się tylko zawieszeniami? Czyli można do niego się zwrócić o dolanie Eolys i zaprogramowanie dolewki?


Zadzwoń, zapytaj. Ja byłem u Pana Stanisława na wymianie sfer i sprawdzanie LEXIą. Może i w tej materii też pomoże.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Silnik Diesel-uklad chłodzenia -układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C5 »

Opinie o samochodach Citroen C5 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C5 ) Silnik Diesel-uklad chłodzenia -układ zasilania-układ napędowy.


CitroenC1

31 900

2020r.

29 800 km

mazowieckie

CitroenC4 Grand Picasso

13 500

2010r.

2 318 701 km

mazowieckie

CitroenC4 Grand Picasso

17 900

2007r.

271 000 km

śląskie

CitroenC5

24 900

2011r.

133 503 km

śląskie

CitroenDS4

31 900

2012r.

178 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System