Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C4 Picasso ) porada przy zakupie C4 picasso



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kapans

Czytelnik



Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): POZNAŃ
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 15 Lut 2015, 18:57
Temat postu:

porada przy zakupie C4 picasso


Witam,


Noszę się z zamiarem zakupienia C4 picasso 1,6 HDI 2008r. Prośba o info na temat tego auta. Interesuje mnie koszty użytkowania, eksploatacji, awaryjność itp.
Jeśli ktoś kupował to auto z zagranicy też proszę o info jak można je sprawdzić i na co uważać. Jestem zainteresowany modelem przywiezionym z Włoch, Rzym.
Powrót do góry
jacekczewa

Auto Maniak



Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 3784
Skąd jesteś (miejscowość / region): Czestochowa
Posiadane auto: Citro DS 5 2,0 hdi 163 KM 2014R
Piwa: 323/2
Wysłany: Nie 15 Lut 2015, 21:05
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) porada przy zakupie C4 picasso


proponuje Ci kolego zweryfikować kierunek sprowadzenia pojazdu....z Włoch idą najgorsze przewałki......proponuję zakup z Belgii, Holandii jesli cos cie konkretnie interesuje to zajrzyj do tego gościa ( sam u niego kupowałem przynajmniej auta przywożone w całości smigam juz 4 rok bezproblemowo a uato ma juz 7 lat) http://www.rent-car.otomoto.pl/osobowe

gość konkretny i auta naprawdę przywożone w całości z Belgii , za przebiegi nie jestem w stanie gwarantować Smile

jeszcze w ubiegłym tygodniu miał 2 szt c 4P

jeszcze jedno ...mieszkasz koło Gniezna ...tam nie radzę kupowac bo to jest zagłebie kowali samochodowych zmieniających przystanki autobusowe w "samochody"
Powrót do góry
gadu-gadu
ankla

Debiutant



Dołączył: 23 Maj 2015
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: RENAULT, MEGANE II 1.6 16V 2005r
Piwa: 0/2
Wysłany: Sob 23 Maj 2015, 22:09
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) porada przy zakupie C4 picasso


Witam,
podepnę się pod temat. Ja również mam zamiar zakupić C4 P ale szukam wersji benzynowej z możliwością
montażu instalacji LPG. Mam pytanie, który typ silnika byłby do tego najlepszy ?
Dodam jeszcze, że interesują mnie roczniki 2011/2012 z automatyczną skrzynią biegów.

Dla przykładu znalazłem taką ofertę :
http://allegro.pl/c4-picasso-2012-exclusive-full-opcja-okazjaaa-i5358012463.html
dodam jeszcze VIN-VF7UD5FV8CJ618319
Chętnie zapoznałbym się z Waszymi opiniami co go LPG jak i do załączonej oferty ( jeśli ktoś może rozszyfrować VIN to super), czytając kilka tematów na tym forum zauważyłem, że nie brakuje tu naprawdę solidnych znawców Smile
Z góry dziękuję.
Powrót do góry
Lukasz Radomsko

Stały Bywalec



Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 107
Skąd jesteś (miejscowość / region): Radomsko
Posiadane auto: Citroen C4 Picasso 1.6 HDi 2012
Piwa: 8/0
Wysłany: Nie 24 Maj 2015, 11:02
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) porada przy zakupie C4 picasso


Jak na przebieg 51 tys. km, skóra na fotelu kierowcy ale i nawet na tylnych fotelach dość mocno "zmęczona". Cena 41900 zł w opcji kup teraz za ten rocznik, w takiej wersji wyposażenia (ten karmel można policzyć na palcach jednej ręki wśród polskich ofert, w zachodnich podobnie) jest mocno zaniżona, nawet jak za model benzynowy. U polskiego dealera za takie autko musiałbyś wyłożyć ok 50 - 55. tys pod warunkiem dostępności takiego cacka w ogóle! I jeśli się dobrze przyjrzysz, to na zdjęciu profilowym prawej strony autka, wyraźnie odstaje nadkole przedniego koła od zderzaka, a nie powinno bo ono ma swoje mocowanie i winno siedzieć na swoim miejscu. Także wspomniana niska cena, dość zmęczona skórzana tapicerka i to odstające nadkole to takie trzy małe znaki zapytania o faktyczną przeszłość tego egzemplarza. Forma ogłoszenia też charakterystyczna dla polskich handlarzy! Same uniesienia!
Powrót do góry
ankla

Debiutant



Dołączył: 23 Maj 2015
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: RENAULT, MEGANE II 1.6 16V 2005r
Piwa: 0/2
Wysłany: Nie 24 Maj 2015, 11:23
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) porada przy zakupie C4 picasso


Lukasz Radomsko, dzięki za analizę ogłoszenia, faktycznie nie najlepiej to wygląda.
Nadal czekam na opinie co do benzyny i LPG.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 24 Maj 2015, 11:23
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
costam000

Auto Maniak



Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 1596
Skąd jesteś (miejscowość / region): silesia ;)
Posiadane auto: C4 GP 1.6 HDI 2009 Exclusive
Piwa: 307/4
Wysłany: Nie 24 Maj 2015, 20:38
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) porada przy zakupie C4 picasso


ankla

ten co pokazałeś to nie nadaje się do gazu - te silniki się nie gazują - a jak Vialle zrobi w końcu instalkę pod ten silnik to koszt będzie w granicach 8-10 tys zł, więc nie wiem czy się to opłaca; poza tym silnik ten nie ma dobrych opinii - rozciągający się łańcuch rozrządu - poczytaj w sieci

jeżeli z tego rocznika, to zostaje benyzna 1.6 chyba 120KM - nie za dużo jak na takie auto, ale do spokojnej jazdy powinno być OK
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C4 Picasso »

Opinie o samochodach Citroen C4 Picasso - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C4 Picasso ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


CitroenC3

7 900

2007r.

218 000 km

mazowieckie

CitroenC4 Cactus

43 900

2015r.

100 000 km

śląskie

CitroenC4 Picasso

53 900

2017r.

140 700 km

wielkopolskie

CitroenC4 Aircross

42 900

2012r.

224 000 km

śląskie

CitroenC4 Grand Picasso

45 700

2015r.

211 400 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System