Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C5 ) Citroen C5 III pierwsze wrażenia z jazdy


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RS123

Dyskutant



Dołączył: 28 Lut 2015
Posty: 77
Skąd jesteś (miejscowość / region): śląskie
Posiadane auto: Citroen C4 Picasso 2.0 HDI MCP
Piwa: 0/3
Wysłany: Wto 24 Mar 2015, 17:26
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Citroen C5 III pierwsze wrażenia z jazdy


Chciałem kupić Very Happy
Powrót do góry
gadu-gadu
heckler

Debiutant



Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 33
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dąbrowa Górnicza
Posiadane auto: Citroen C5 III,2.0l kombi Exclusive. 2015r.
Piwa: 0/3
Wysłany: Wto 24 Mar 2015, 19:06
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Citroen C5 III pierwsze wrażenia z jazdy


Do Jaworzna mam nie daleko, podjadę. Aczkolwiek na wiele nie liczę, na pewno jest jakiś kręt z przebiegiem. Nikt nie kupuje takiego auta w wypasionej wersji aby robić tak małe roczne przebiegi. Znalazłem jeszcze takiego: http://allegro.pl/show_item.php?item=5194895974
Powrót do góry
RS123

Dyskutant



Dołączył: 28 Lut 2015
Posty: 77
Skąd jesteś (miejscowość / region): śląskie
Posiadane auto: Citroen C4 Picasso 2.0 HDI MCP
Piwa: 0/3
Wysłany: Wto 24 Mar 2015, 19:31
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Citroen C5 III pierwsze wrażenia z jazdy


Też się zastanawiałem ale po pierwsze nie che mi się jechać do w-wy, a po drugie wolałbym automat. Ale auto na bank nie od handlarza. A co do tego z jaworzna to też podjadę zobaczyć. Nie ukrywam że szukam czegoś troszkę tańszego, ale zobaczyć można.
Powrót do góry
gadu-gadu
heckler

Debiutant



Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 33
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dąbrowa Górnicza
Posiadane auto: Citroen C5 III,2.0l kombi Exclusive. 2015r.
Piwa: 0/3
Wysłany: Sro 25 Mar 2015, 16:30
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Citroen C5 III pierwsze wrażenia z jazdy


proxa napisał:
Ja mam dostęp do service citroen i tam sprawdzam vin

Coś więcej możesz sie dowiedziec o tym aucie?? Może jakiś ostatni wpis z serwisu odnośnie przebiegu?
Powrót do góry
heckler

Debiutant



Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 33
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dąbrowa Górnicza
Posiadane auto: Citroen C5 III,2.0l kombi Exclusive. 2015r.
Piwa: 0/3
Wysłany: Czw 26 Mar 2015, 15:22
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Citroen C5 III pierwsze wrażenia z jazdy


Byłem,zobaczyłem. Mowa o Jaworznie. Auto w bardzo fajnej wypasionej wersji. Napiszę co ,odkryłem, :z przodu i z tyłu różne opony, tył nowe. Wymieniana przednia szyba, a najgorsze że czujnik zmierzchu i deszczu niestarannie doklejony, albo się odkleja. mała szybka koło słupka przedniego od strony kierowcy z innego rocznika niż ta od pasażera. Lusterko od strony kierowcy, albo ktoś chciał wyrwać,albo kierowca o coś zawadził. Odstaje od blachy na dobre 0,5cm. woda będzie się lała do środka drzwi, lub już się leje od paru miesięcy. Wymaga interwencji blacharskiej, blacha jest wygięta na zewnątrz. Reszta blach bez śladów szpachli. Aaa..mały wgniot na lewym nadkolu. Ogólnie, zewnętrznie dużo rys,rysek, auto nie dla estety. Już wiem dlaczego w poprzednio testowanym aucie była wytarte plastiki na kierownicy. W tej wersji jest to lepszy gatunkowo plastk pomalowany na kolor szczotkowanego tytanu, a tam był zwykły błyszczący srebrny. Jazda też zgoła inna. Komfort zdecydowanie lepszy, ale!!Jak to mówią du..y mi nie urwało. Może to zasługa mojej równie miękkiej i bujającej Delty Very Happy . Zapewne ktoś przesiadając się z niemieckiego wozidła bardziej doceni komfort hydro.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 26 Mar 2015, 15:22
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
RS123

Dyskutant



Dołączył: 28 Lut 2015
Posty: 77
Skąd jesteś (miejscowość / region): śląskie
Posiadane auto: Citroen C4 Picasso 2.0 HDI MCP
Piwa: 0/3
Wysłany: Czw 26 Mar 2015, 20:56
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Citroen C5 III pierwsze wrażenia z jazdy


Dzięki za info na temat autka. W związku z powyższym nie będę tracił czasu na ten egzemplarz. Niestety ustrzelenie czegoś godnego jest niezwykle trudne. Szukam dalej. Smile
Powrót do góry
gadu-gadu
doktorrosiczka

Czytelnik



Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Niechanowo
Posiadane auto: peugeot 807 2002 2.2 hdi, citroen xsara 2.0 hdi 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 26 Mar 2015, 21:29
Temat postu:

Polecam C5 w 3.0 HDI


Witajcie.
Jestem szczęśliwym posiadaczem C5 Turer z 2010 roku z slnikiem 3.0 HDI. Długo szukałem. Ale było warto. Silnik rewelacja. Auto jak marzenie a za mną jest kilka citroenów, 2 Xantie, Xsara i C4.
Polecam wszystkim tą markę. Wiem jedno że warto kupic C5 z dużym motorem bo koszty przejechania 100 km nie są wiele większe niż przu 2.0 HDI
Powrót do góry
skype status
RS123

Dyskutant



Dołączył: 28 Lut 2015
Posty: 77
Skąd jesteś (miejscowość / region): śląskie
Posiadane auto: Citroen C4 Picasso 2.0 HDI MCP
Piwa: 0/3
Wysłany: Czw 26 Mar 2015, 21:45
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Citroen C5 III pierwsze wrażenia z jazdy


Ja mam w rodzinie C5 3.0 HDI i mogę go niedługo odkupić. Jednak samochód ma przejechane 250 tys. Fakt od nowości jeden właściciel który dba o auto. Boję się jednak, że teraz mogą zacząć się kosztowne naprawy. Na marginesie też jest z 2010 r.
Powrót do góry
gadu-gadu
mateoosch

Stały Bywalec



Dołączył: 03 Lis 2014
Posty: 103
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bolesławiec
Posiadane auto: Citroen C5 MK II Exclusive 2.0 HDi 2007r.
Piwa: 10/8
Wysłany: Czw 26 Mar 2015, 22:09
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Citroen C5 III pierwsze wrażenia z jazdy


Lepiej brać auto którego historie znasz niż kupić auto z przebiegiem "120k km" A oryginalnie oby tylko 300k km.
Powrót do góry
RS123

Dyskutant



Dołączył: 28 Lut 2015
Posty: 77
Skąd jesteś (miejscowość / region): śląskie
Posiadane auto: Citroen C4 Picasso 2.0 HDI MCP
Piwa: 0/3
Wysłany: Czw 26 Mar 2015, 22:25
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Citroen C5 III pierwsze wrażenia z jazdy


Jasne ale też czasem trafiają się ciekawe oferty. A nie ukrywam że też robię koło 35 tys rocznie i chciałbym parę lat pojeździć. Jeśli nic nie znajdę zawsze mam alternatywę.
Powrót do góry
gadu-gadu
marek_bog

Stały Bywalec



Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 183
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Citroen C5 Exclusive 2.0HDI FAP 2010
Piwa: 7/2
Wysłany: Pią 27 Mar 2015, 09:46
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Citroen C5 III pierwsze wrażenia z jazdy


heckler napisał:
Już wiem dlaczego w poprzednio testowanym aucie była wytarte plastiki na kierownicy. W tej wersji jest to lepszy gatunkowo plastk pomalowany na kolor szczotkowanego tytanu, a tam był zwykły błyszczący srebrny.


W tej wersji (Exclusive), to jest szczotkowane aluminium, a nie plastik, tego się nie da wytrzeć, chyba, że szlifierką Wink
Powrót do góry
gadu-gadu
WIT_P

Debiutant



Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wielkopolska
Posiadane auto: C5 III Exclusive 1.6 THP
Piwa: 1/2
Wysłany: Pią 01 Maj 2015, 21:54
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Citroen C5 III pierwsze wrażenia z jazdy


heckler napisał:
Nikt nie kupuje takiego auta w wypasionej wersji aby robić tak małe roczne przebiegi.

Ja kupilem wiec bylbym ostrozniejszy z takim generalizowaniem Wink . Swoja C5 z hydro i w wersji Exclusive kupilem rok temu i do dzisiaj zrobilem 13 tys. w tym 3,5 tys to wakacyjny wypad do Chorwacji. Robie przebiegi rzedu 10-15 tys. rocznie (praca i wakacje) i nie widze przyczyny zeby z tego wzgledu nie kupic sobie wypasionej fury Very Happy Ojciec ma Grand Vitare i robi przebiegi rzedu 5-7 tys. rocznie i rowniez jakos nie czul potrzeby kupna Corsy z powodu smigania wkolo komina Laughing Autka z malymi przebiegami to nie taki kosmos jak tutaj niektorzy sugeruja i od razu kant w ogloszeniu. Mam wrazenie, ze przy sprzedazy bede musial dokrecic ze 100 tys zeby nie byc posadzonym o probe oszustwa Laughing
_________________
Pozdrawiam,
Powrót do góry
_Comet

Stały Bywalec



Dołączył: 22 Kwi 2014
Posty: 204
Skąd jesteś (miejscowość / region): LRY
Posiadane auto: C5 X7 HA3+, 2.0 LPG
Piwa: 1/9
Wysłany: Sro 06 Maj 2015, 14:38
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Citroen C5 III pierwsze wrażenia z jazdy


to co ja mam napisać, jak moje auto jeździ od 2010 i ma ~ 43 tyś nalotu Surprised
Powrót do góry
heckler

Debiutant



Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 33
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dąbrowa Górnicza
Posiadane auto: Citroen C5 III,2.0l kombi Exclusive. 2015r.
Piwa: 0/3
Wysłany: Sro 20 Maj 2015, 20:41
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Citroen C5 III pierwsze wrażenia z jazdy


WIT_P napisał:
heckler napisał:
Nikt nie kupuje takiego auta w wypasionej wersji aby robić tak małe roczne przebiegi.

Ja kupilem wiec bylbym ostrozniejszy z takim generalizowaniem Wink . Swoja C5 z hydro i w wersji Exclusive kupilem rok temu i do dzisiaj zrobilem 13 tys. w tym 3,5 tys to wakacyjny wypad do Chorwacji. Robie przebiegi rzedu 10-15 tys. rocznie (praca i wakacje) i nie widze przyczyny zeby z tego wzgledu nie kupic sobie wypasionej fury Very Happy Ojciec ma Grand Vitare i robi przebiegi rzedu 5-7 tys. rocznie i rowniez jakos nie czul potrzeby kupna Corsy z powodu smigania wkolo komina Laughing Autka z malymi przebiegami to nie taki kosmos jak tutaj niektorzy sugeruja i od razu kant w ogloszeniu. Mam wrazenie, ze przy sprzedazy bede musial dokrecic ze 100 tys zeby nie byc posadzonym o probe oszustwa Laughing


Nie generalizuję. U nas w kraju tak, zgadzam się, ale nie na zachodzie. Tam na pewno robi sie większe przebiegi. Sam sprzedałem 8 letnią Lancię z przebiegiem 90tyś. Natomiast egzemplarz z Jaworzna na 90% miał krecony licznik, albo był porządnie uszkodzony i stał nie jeżdząc. Można to było sprawdzić po numerze VIN. Jest wpis odnośnie naprawy i przebiegu.
Powrót do góry
Iron.Bull

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 330
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bad Rothenfelde
Posiadane auto: Grand C4 Picasso II FL '16 EAT6 150PS
Piwa: 12/5
Wysłany: Sro 20 Maj 2015, 21:16
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Citroen C5 III pierwsze wrażenia z jazdy


Mi ciężko było znaleźć w szkopi C5 z dieslem i przebiegiem poniżej 200tys ( mowa o modelach 2010 wzwyż )
Ostatecznie kupiłem z przebiegiem 200.200km z grudnia 2010r i jak dotąd jestem mega zadowolony.
_________________
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C5 »

Opinie o samochodach Citroen C5 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta.


CitroenC3

19 999

2014r.

128 000 km

mazowieckie

CitroenC5

19 700

2009r.

239 000 km

mazowieckie

CitroenC4 Grand Picasso

29 900

2013r.

267 000 km

kujawsko-pomorskie

CitroenC5

10 900

2006r.

170 000 km

śląskie

CitroenC5

17 900

2012r.

323 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System